Школа І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса

Шновні учні та батьки!

Міністерством освіти та науки разом з викладачами розроблена збалансована шкільна програма на період карантину. 40 вчителів з Києва стануть вчителями для учнів з усієї України. Аби дистанційне навчання було цікаве та утримувало увагу школярів біля екранів, до уроків долучаються українські зірки – телеведучі, музиканти, актори, спортсмени. Вони відповідають на запитання викладачів, проводять разом з ними досліди, вирішують в ефірі задачі»

Телеуроки почнуть транслювати з 6 квітня. Розподіл шкільних програм за телеканалами:

5-й клас – «ПлюсПлюс» та «112 Україна»;

6-й клас – NewsOne та «Піксель»;

7-й клас – ZIK;

8-й клас – «УНІАН ТБ» та «Індіго»;

9-й клас – телеканал «Рада» та «UA: Культура»;

10-й клас – «UA: Перший»;

11-й клас – М1.

Розклад уроків:

/Files/photogallery/1140/IMG-e057ce58674f61615208708b53d4a5ac-V.jpgПоради психолога учням та батькам під час карантину:

Сьогодні спілкування із власними дітьми, організація їхнього дозвілля вдома стало критично важливим. Тому ми пропонуємо деякі поради, щодо того, як порозумітися з дітьми під час карантинної ізоляції.

Чого не варто робити батькам під час карантину:

· Різко починати виховувати, або «перевиховувати» своїх дітей. Адже це лише забере багато сил, здоров'я і часу та зіпсує відносини сім’ї в умовах ізоляції;

· Примушувати дітей «використовувати час з користю, не байдикувати», тобто робити те, що здається за потрібне вам. Варто пам’ятати, що завдяки бездіяльності великі ідеї, заховані в несвідомому, отримують шанс проникнути у свідомість;

· Використовуйте «Заспокійливі» висловлювання, на кшталт «Знайшов, про що переживати», «Тебе це взагалі не стосується, йди, пограйся», замінити на «Я розумію, що ти боїшся», «Я бачу, що тобі сумно, я тебе розумію».

· Не варто обговорювати в присутності дітей невтішні сценарії, деталізуючи подробиці.

· Не слід переглядати безкінечно фільми про віруси, хвороби, апокаліпсис, які лише підійматимуть рівень тривоги й страху. Краще подивіться комедію чи мультики з дітьми. А «під фільм» приготувати какао з печивом.

«Золоті правила» для батьків:

· Слід пам’ятати, що ізоляція - це стрес як для дорослих, так і для дітей;

· Пояснити, що боятись - це нормально. Страх - емоція, яка дозволяє уберегти людину від життєнебезпечних вчинків. Надавши дитині інформацію про коронавірус, відповідно до її віку, ви зменшите її страх!

· Щоб подолати негативні емоції, можна зробити мішечок для крику, або ж писати листи один для одного зі своїми переживаннями.

· Підліткам варто допомогти розібратися в інформації, з якою вони стикаються, навчити визначати факти та фейки.

· Розділити права та обов'язки кожного члена сім'ї на час карантину, незалежно від віку.

· По можливості організувати звичне для дитини й для себе спілкування, розваги в онлайн режимі.

· Сімейна ранкова зарядка допоможе зняти стрес і зменшити паніку та буде корисною для вашого здоров’я.

· Дотримуватись інформаційної дієти — достатньо раз в день подивитися новини для того, щоб бути в курсі дійсно важливих подій.ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

На виконання наказу Департаменту освіти і науки від 18.03.2020 № 64 «Про внесення змін до наказу від 05.02.2020 № 21 « Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2020 році» початок прийому документів до перших класів перенесено до покращення епідемічної ситуації.

У графік подачі документів буде внесено зміни.

З повагою

Адміністрація школиШановні учні та батьки! Надаємо розклад відеоуроків для учнів 9-11 класів, доступних за посиланням:

https://bit.ly/2IUzyVs

/Files/photogallery/1140/IMG-0bc55c872b6cb4a6e47b604ce0c90b16-V.jpg

Також здійснюється трансляція відеоуроків для учнів 1-4 та 5-8 класів за посиланнями:

https://erudyt.net/novini/novini-shkilnoi-osviti/videouroky-dlia-2-3-4-ta-9-10-i-11-klasiv-rozklad.html

https://video.novashkola.ua/?__cf_chl_jschl_tk__=e5a18efc162675bfcfdc9b0c7a0b0a8ccb99edc7-1584973971-0-Aa0bZPu4f5D47jqX--AHK_gGaWGRR8V1i528q49qxP0uKS-BxSWxkBieVVn8ayao3lyR9UVxmwYdOlFtd9ZWJN7xk-YeOWzsYA9mOYJiPyWkEshY4wM9WQtU0Mz_XheDiaf76bw903uGPyEBAp0Aq4rWkP84vaTJ5IwQZ2uS5bXK8eTR7C69nq5ZZjANI83FxYSCSz1F4CE8njqnsqluwmdcCEXWFDxOLLaWSgjSB30wUyM8zzzx4q8z7vpbB2qMx_HSi-LkIHINXFV8UvtT8mMШановні батьки!

Адміністрація закладу освіти звертається до Вас з таким проханням та рекомендаціями:

1. Зробити все необхідне і залежне від Вас, щоб діти у час карантину перебували в обмеженому від зовнішніх впливів просторі; дотримувалися санітарно-гігієнічних вимог і правил у час посилення інфекційних захворювань; не контактувати з кимось, окрім родини:

Здоров’я і життя дітей – головне із завдань сучасного моменту і майбутнього взагалі.

2. У школі буде організовано навчання у дистанційному режимі. Для цього створюємо окремий розділ на сайті школи задля інформування дітей та батьків, де будемо розміщувати завдання для дистанційного навчання кожного класу.


На виконання Протоколу №9 засідання Постійної комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій "Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекцій (COVID 19)" у школі І-ІІІ ступенів №206 імені Леся Курбаса призупинено освітній процес з 12 березня 2020 року.Шановні батьки майбутніх першокласників!

Повідомляємо, що відповідно до пункту 1 статті 13 Закону України «Про освіту», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (далі-Порядок), затвердженого наказом Міністерства освіти України від 16 квітня 2018 року № 367, потужності закладу освіти та прогнозованої мережі класів на 2020-2021 навчальний рік школа І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса Святошинського району м. Києва планує набрати три перші класи по 30 здобувачів освіти у кожному.

Освітній процес в усіх класах відбуватиметься за програмою НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ та здійснюватиметься вчителями:

1. ГРУДНИЦЬКА НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА – педстаж - 32 роки, вища кваліфікаційна категорія, педзвання: учитель-методист

2. ПЕТРЕНКО СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА - педстаж – 23 роки, вища кваліфікаційна категорія, педзвання: учитель-методист

3. СІКАЛО АНЖЕЛА ВАСИЛІВНА – педстаж – 9 років, перша кваліфікаційна категорія

Прийом до перших класів здійснюватиметься на безконкурсній основі.

Для зарахування дітей до 1 класу один з батьків дитини особисто має подати до школи заяву. Присутність дитини під час подання заяви не є обов’язковою.

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до розпорядження Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації від 08.02.2019 № 60 за нашим закладом загальної середньої освіти закріплено територію обслуговування:

бул. Кольцова 14-Д, 14-Е, 18, 18А, 20, 20А, 22, 24, 24А

пр. Леся Курбаса 7А, 7Б, 9, 9Б, 9В, 9Г, 9Д, 9Е, 9Ж

Повідомляємо, що діти, які мешкають та зареєстровані за вказаними адресами, мають право на першочергове зарахування до 1-х класів школи (стаття 18 Закону України «Про освіту»).

Прийом документів відбуватиметься відповідно до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА від 18.03.2020 № 64 «Про внесення змін до наказу від 05.02.2020 № 21 « Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2020 році» початок прийому документів до перших класів перенесено до покращення епідемічної ситуації.

У графік подачі документів буде внесено зміни.

Для зарахування до 1 класу подаються наступні документи:

1) заява одного з батьків;

2) копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

3) медична довідка № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», форма якої затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16.08.2010 р. № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 р. за № 794/18089 та форма 063 (проф. щеплення);

4) паспорт одного з батьків дитини;

5) документ, що підтверджує інформацію про місце проживання та реєстрації дитини:

– паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) одного з батьків дитини чи законних представників;

– довідка про реєстрацію місця проживання дитини або одного з її батьків чи законних представників;

– довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

– документ, що засвідчує право власності на відповідне житло;

– документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму/піднайму/оренди тощо), укладений між фізособами (за умови його реєстрації або нотаріального посвідчення) чи між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку;

– довідка про проходження служби у військовій частині;

– акт обстеження умов проживання (за формою згідно з додатком 9 до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»).

Якщо Ваша дитина має ООП ( особливі освітні потреби), для неї буде організовано інклюзивне навчання. До основного пакета документів додається довідка висновку з ІРЦ № 8 Святошинського району.

Діти, батьки яких не підтвердили місце проживання та реєстрації на закріпленій за школою території обслуговування вищезазначеними документами, зараховуються на вільні місця.

Критерієм зарахування дітей на вільні місця не є дата подачі батьками документів.

Інформацію щодо наявності вільних місць, а також про будь-які зміни та доповнення щодо організації прийому до перших класів буде оприлюднено на інформаційному стенді школи, веб-сайті закладу у терміни, визначені чинним законодавством України.

За рішенням педагогічної ради школи (протокол №4 від 27.02.2020):

1. Гарантоване право першочергового зарахування до першого класу у 2020 році надати:

1) дітям, які проживають та зареєстровані на закріпленій території обслуговування, що підтверджено відповідними документами;

2) дітям, які є рідними (усиновленими) братами або сестрами дітей, які здобувають освіту в школі, окрім учнів 11 класів;

3) дітям (онукам) працівників школи.

2. Право розподілу учнів по класах та призначення учителів до цих класів залишено за адміністрацією закладу освіти.

3. Дата подання документів до школи не вважається критерієм зарахування учнів до того чи іншого вчителя.

Звертаємо вашу увагу на те, що під час прийому документів для вступу до першого класу буде здійснюватися відео- та аудіо –запис.

Довідки – за телефоном (044) 4058333.

З повагою,

адміністрація школи


Шановні батьки!

Педагогічний колектив школи І-ІІІ ступенів №206 імені Леся Курбаса високо цінує партнерство у нашій спільній праці ростити юну зміну – наших дітей. Ми вбачаємо у Вас своїх однодумців, помічників, які підтримують освітянський імідж закладу освіти, беруть активну участь у розбудові Нової української школи.

Звертаємось до Вас з проханням з будь-якими проблемами, нерозв’язаними питаннями, нез’ясованою інформацією звертатися до нас безпосередньо в школу – через шкільний сайт або відвідавши заклад освіти. Звернення електронною поштою до Святошинської державної адміністрації не дає змоги швидко і конкретно реагувати на Ваші звернення.

Сподіваємося, що безпосередні контакти із закладом освіти будуть на користь нам у спільній роботі, сприятимуть взаємній поінформованості та вирішенню проблем, що хвилюють Вас.

З повагою.
Директор школи
Світлана Лаговська


ЛАСКАВО ПРОСИМО


/Files/images/DSC_0263.JPG

Звичайна і незвичайна школа І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса Святошинського району міста Києва, у якій панує атмосфера пошуку, творчого натхнення, уваги і поваги до дитини, де у моноліт з’єднано педагогічну майстерність досвідчених учителів і запал молодих, де найвище поняття – «його величність Учень». А девіз закладу: «Не зупиняйся, шукай, знаходь! Простуй уперед!».

У 2014-2015 навчальному році школа одержала статус експериментального навчального закладу регіонального рівня за темою «Морально-духовний розвиток учнів 5 – 9 класів» на основі впровадження курсу «Християнська етика в українській культурі», а у 2015-2016 навчальному році – за темою «Упровадження мультипрофільного навчання в середній загальноосвітній школі». У закладі учні 3-Б, 3-В, 3-Г, 4-А, 4-Б, 5-А класів навчаються за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

З 2018 року колектив школи розпочав активну розбудову закладу на засадах концепції Нової української школи. Спільними зусиллями держави, педагогічного колективу та батьківської громади створюється сучасне освітнє середовище. Суттєво зміцнюється матеріально-технічна база закладу, урізноманітнюються форми роботи: інтегрован6і уроки, уроки з проектною, командною, груповою діяльністю учнів тощо, що забезпечує розвиток дитини, її мотивацію до навчання.

Упродовж ряду років школа – серед лідерів у Всеукраїнських олімпіадах з навчальних дисциплін серед середніх загальноосвітніх шкіл району. Творчо працює наукове товариство учнів «Ерудит», щороку школярі беруть участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН.

10 листопада 2016 року рішенням Київміськради школі присвоєно ім’я видатного діяча українського театру Леся Курбаса. До 130-річчя від дня народження Леся Курбаса у школі було відкрито музей митця. Від 2014 року веде свій творчий життєпис шкільний театр-студія «Березіль», у активі якого вже близько десяти поставлених на сцені творів. Шкільною традицією стало проведення творчого фестивалю «У світлі театральної рампи», у якому беруть участь усі класи від 1 до 11, а сам фестиваль проводиться щорічно у лютому до дня народження Леся Курбаса.

Школа І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса – справді щасливий острів дитинства, де вміють навчити, де не переривається духовний зв’язок між дорослими і дітьми.

Заходи

У цьому розділі немає заходів.

Всi заходи

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Лютий 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829