Педрада

2021-10-27

компетентності

27 жовтня у школі № 206 відбулася педрада, присвячена проблемам реалізіції комплементарного підходу до навчання.

Реалії нової української школи в основу всієї освіти ставлять за мету не одержання певної суми знань здобувачами освіти, а набуття ними умінь, навичок, компетенцій у різних галузях людської діяльності, проте - більше навчити( і це головне) уміння їх застосовувати у житті.
Початок педради порадував креативом: після "нарізки" цікавих фрагментів уроків про досвід формування оцінювання було подано блок теоретичного матеріалу про державні стандарти, застосування інноваційних технологій вироблення ключових компетентностей.
Кожен з учителів демонстрував наробки з досвіду вироблення тих, чи інших компетентностей на власному уроці.
Наголошувалося і те нове у процесі оцінювання, що запроваджується нині: висвітлювати прогрес учіння кожного учня, його поступ уперед, планувати темп навчання кожної дитини. Учителі мали змогу реально порівняти традиційне оцінювання та формувальне, краще ознайомитися з методами та інструмантами формувального оцінювання. Досвід, яким поділилися вчителі Ольга Фільова, Ганна Дзюбенко, Карина Цика, Наталія Зайцева додав у методичну скарбничку кожного учасника педради багато корисного і цікавого для проведення сучасного уроку у тому числі і формувального оцінювання учнів.

Попередня Листопад 2021 Наступна