• Ви знаходитесь тут:

З ювілейним Першовереснем, рідна школо!

2021-09-01

Це було свято, суцільно креативне: дзвінке, веселе, сучасне! Без довгих промов, одноманітних виступів. А от світла, святкового гомону, радості – просто море!

До 206 школи імені Леся Курбаса Першовересень прийшов у шатах ювілею – 30-річчя Незалежності України. Про рідну землю звучали слова і пісні, барвами України мінилися вишиванки, життя і силою вирував чудовий народний танок.

Однак День Незалежності – не єдина святкова дата для школи: вона гостинно розчинила свої двері для дітвори 50 раз. Півстоліття 206 школа є храмом науки для учнів столичної Борщагівки. До школи прийшло уже третє покоління борщагівців. Є чим пишатися школі і нині. Насамперед, творчі діти. Та хіба можуть бути вони не творчими, коли навчають їх такі креативні вчителі.

Слово директора школа Світлани Лаговської було сповнене гордості за Україну, за школу, її учнів. Воно ніби окрилювало, кликало усіх до нових пошуків і здобутків. І цього року є чим пишатися школі: учениця 11-А класу Марія Буряк посіла ІІІ місце на ІІІ (Всеукраїнському) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук з географії.

Ось на подвір’ї розгортається чудовий флешмоб, у якому разом учителі, учні, їхні батьки. А ось найменші – першачки – будують свою – Нову українську школу. А далі відбувається батл першокласників та одинадцятикласників. Та ось залунала над шкільним подвір’ям чудова пісня про школу у виконанні творчого дуету: вчителя англійської мови Катерини Парокінної та її учениці Насті Бабій. Усе спільно, як у справжній родині.

На завершення свята навколо ювілейної емблеми 30-річчя Незалежності замерехтіли кольорові сердечка від кожного класу з побажаннями напуттям, мріями рідній Батьківщині, школі. Серця юних – з Україною!

Долі тобі, рідна земле!

Успіхів тобі, рідна школо, у твоє 50-річчя!

Попередня Вересень 2021 Наступна