• Ви знаходитесь тут:

Рідна школа завжди чекає на Вас, любі випускники.

2021-06-30

Сьогодні 30 червня 2021 року на подвір’ї школи зібралися одинадцятикласники, учителі, батьки з нагоди вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту. Це незвичайне свято, адже в ньому поєдналися біль розтавання (соколята вилітають з рідного гнізда) і світлі надії та радість зустрічі з майбутнім.

Розпочалися урочистості з вірша про рідну школу, який написала випускниця Аріна Кеда. У ньому слова подяки, щимливі спогади, сум від прощання.

Особливо зворушила всіх промова директора школи Світлани Лаговської, у якій вона згадала про найяскравіші моменти шкільного життя тепер уже випускників й зазначила, що цьогоріч гордістю та окрасою школи стали троє випускників, які нагороджені Золотою медаллю «За високі досягнення» у навчанні» - Кеда Аріна; Срібною медаллю «За досягнення у навчанні» - Мороз Дар'я та Хуторянець Олександра.

Приємним сюрпризом стали 200 балів на ЗНО з біології Аріни Кеди.

А на завершення свята стала символічна пісня «Надія є!» у виконанні випускників Данила Жорова, Даніїла Мартиненка, Аріни Кеди та Вероніки Богачевської.

Тож бажаємо всім одинадцятикласникам завжди досягати всього, що було задумано! Нехай доля обдаровує їх – приємними сюрпризами, а життєвий шлях буде легким і сонячним. Рідна школа завжди чекає на Вас, любі випускники.

Попередня Вересень 2021 Наступна