Першопрохідці НУШ

2021-05-24

Буяє, вирує життя у школі 206 імені Леся Курбаса в м. Києві. Енергійна, завзята, працелюбна та сучасна директорка Світлана Валеріївна Лаговська завжди налаштовує колектив учителів та здобувачів освіти до нових звершень і цікавих експериментів.
Ще один навчальний рік спливає до кінця. 25 травня першопрохідці НУШ, наші третьокласники підбили підсумки Тижня початкової школи і провели захід. Дружні, завзяті, веселі школярі пригадали, що було цікавого і нового протягом навчального року. Саме так школярі прощалися з третім класом, бажали один одному гарно відпочити влітку. Класні керівники Горбачова А.І.- 3-А клас, Чечко Г.П. - 3-Б клас, Каштан Л.В. - 3-В клас підготували для своїх учнів захоплюючу квест - гру. Квест – це пригоди, під час яких кожна команда подорожувала станціями – етапами, а саме: «Дорожня азбука», «В гостях у Нептуна», «Будь природі другом». А на станції «Розумники і Розумниці» вони пройшли неповторними стежками НУШ. Пригадали, як брали активну участь в онлайн-конкурсах «Кенгуру», «Колосок», олімпіадах на сайтах «На урок», «Всеосвіта» і здобули багато відзнак та сертифікатів, опановували новітні технології STEM – уроків, підготували та захистили багато проєктів з різних навчальних дисциплін. Кульмінацією заходу став танцювальний флешмоб. Завдяки злагодженій роботі вчителів весело і цікаво завершився навчальний рік для наших третьокласників.

Попередня Вересень 2021 Наступна