Перший поріг подолано!

2021-05-20

20 травня у 4-Б класі школи I-III ступенів №206 імені Леся Курбаса відбулося свято під назвою: «Початкова школо, прощавай!»

За давньою українською традицією діти зустріли гостей хлібом-сіллю і подарували танок з вишитими рушниками у виконанні дівчат Хоменко Вікторії , Веремчук Маргарити та Удовенко Аріни.

Потім директор школи Лаговська Світлана Валеріївна у своєму виступі привітала випускників – початківців з успішним завершенням першого етапу навчання і побажала подальших успіхів у підкоренні вершин в Країні знань.

А пригадати події зі шкільного життя впродовж чотирьох років і учням , і вчителям допомогла пісня «Старі фотографії», яку заспівали Столбов Даніїл та його мама.

Свої танцювальні таланти продемонстрували на сцені Кушніренко Мілана, Ільїна Діана, Етіві Сабріна та Пономаренко Катерина.

З квітами і посмішками четвертокласники щиро подякували вчителям за турботу та отримані знання і побажали їм міцного здоров’я й щасливої долі.

Не забули діти висловити слова подяки і своїм батькам і подарували, хоча і паперове, але виготовлене з любов’ю маленьке сердечко.

А на завершення свята кожен випускник отримав диплом про закінчення початкової школи та фотоальбом на згадку.

Попередня Вересень 2021 Наступна