День Ерудитів

2021-05-19

19 травня в школі 206 імені Леся Курбаса в рамках тижня початкової школи - День Ерудитів!

Учні 2-х класів брали участь в інтелектуальних іграх під девізом : " Бути розумником - це круто!"

Учні 2-А класу разом з вчителем Вихрович О.Є. провели інтелектуальну гру «Наші квіти - то є діти української землі». Змагаючись з однокласниками, вони продемонстрували свої знання з англійської та української мов; знання про первоцвіти, що потребують охорони; вміння працювати дружно і злагоджено. Закінчився захід виготовленням чудових квітів із вторинної сировини.

Для 2 - Б класу Захарчук Н. Г. провела інтелектуальне шоу "Пташок закликаємо - весну зустрічаємо!". Діти весело провели час - з піснями та танцями, з цікавими та пізнавальними іграми. Учителю вдалося розширити знання дітей про чарівний, багатий і квітучий рідний край, виховувати любов до рідної природи та бережне ставлення до птахів.

Метіль Т. С., учитель 2-В класу, для своїх учнів провела інтелектуально- розважальну гру : "Хто зверху!". Три творчі команди - Бджілки, Капітошки та Чомусики проявили через ігри людяність, доброзичливість та повагу один до одного. Раунд "Кмітливих" , "Математичний", "Природничий", та "Творчий" - дали змогу узагальнити та систематизувати набуті знання за 2 клас. Кожна команда вчилася заробляти гроші української валюти та впевнено долати всі перешкоди.

Брейн-ринг - чудова нагода не тільки весело і пізнавально провести час, а й показати на вищому рівні знання з теми "Птахи". Що і зробили учні 2-Г класу разом з вчителем Фільовою О. В. Під час такої роботи діти розв'язували кросворди, складали пазли, працювали з ребусами, прислів' ями та приказками, зазирнули в давні історичні часи. Користуючись різними джерелами інформації, ознайомили один одного з цікавинками "Пташиного царства"!

Попередня Вересень 2021 Наступна