Погляд молоді на сучасний світ

2021-03-01

У школі І-ІІІ ступенів №206 імені Леся Курбаса відбувся цікавий і актуальний захід «Погляд молоді на сучасний світ». Вчителі англійської мови Пірус Леся Василівна і Сурду Вікторія Валентинівна провели з учнями 10-А та 11-их класів круглий стіл англійською мовою «Young people's view of the modern world». Він був присвячений питанням сьогодення, які найбільше хвилюють молоде покоління. Учні підготували доповіді і презентації на обрані теми (здоровий спосіб життя, життя в умовах пандемії, психологічні проблеми, шкідливі звички і залежність, проблеми екології, самореалізація, рівень злочинності, протидія корупції та ін.) Доповіді супроводжувались відеороликами або презентаціями Power Point. Цікавою вийшла дискусія щодо цінностей в житті людини і проблем, з якими стикається молодь. Учасники зустрічі уважно слухали одне одного, аргументовано відстоювали власну точку зору, відпрацьовували навички ораторського мистецтва і демонстрували володіння англійською мовою. Під час круглого столу були використані такі інтерактивні технології як Workshop (вивчення практичних аспектів проблем), дискусії, «мозковий штурм», конкурси з практичними завданнями та їх подальше обговорення, а також використання мультимедійних комп'ютерних програм. Урок був цікавий і пізнавальний.

Попередня Січень 2023 Наступна