Театральне Різдво

2020-12-11

Різдво, по праву, важають особливим святом. Воно наповнене яскравими вогниками, ароматом кориці, мандаринів і хвоі, а головне – неймовірним теплом. Тож не дивно, що напередодні Різдва у школі І-ІІІ ступенів №206 імені Леся Курбаса відбулася інтерактивна вистава «Найдорожчі скарби» шкільної театральної студії «Березіль» під керівництвом Яни Ушпік. За основу взято оповідання О.Генрі «Дари волхвів». Головні герої, Делла і Джім, хочуть зробити один одному подарунок на свято, але їм бракує грошей. Що робити? Відмовитися від можливості порадувати дорогу людину? О, ні! Вони занадто сильно кохають один одного, тож віддають свої найдорожчі скарби: Делла – розкішне волосся, а Джім – родинний годинник. Ця самопожертва і є ознакою людяності, доброти.

Вистава нагадала ще раз, що піклуватися про рідних, дарувати іншим тепло сердець, свою увагу та ніжність – природна потреба кожного. Справжньою родзинкою цьогорічної вистави юних березольців став її інтерактивний формат. Учні 6-А, 6-Б, 7-Б, 8-А класів були не лише глядачами, а й стали на короткий час акторами. Вони перевтілилися в ролі Делли і Джіма й спробували пояснити, що спонукало головних героїв до жертовності. Також усі долучилися до дискусії про символічність назви вистави. Кожен мав можливість замислитися над одвічним питанням: «Що означає дарувати радість?», «Як зробити людину щасливою?», «Що означає жертовність?» тощо.

Отже, юним акторам шкільної театральної студії «Березіль» Чугаю Костянтину, Литвиненко Софії, Павлюк Вікторії та Зіневич Софії вдалося не лише створити передсвятковий настрій, а й змусити глядачів замислитися про любов, добро, турботу, радість, щастя.

Попередня Лютий 2021 Наступна