Піклуймося про дітей!

2020-09-11

З 1 вересня 2020 школа І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса розпочала навчальний рік, такий непростий і для освітян, і для батьків учнів.

Освітній процес у закладі організовано з урахуванням епідемічної ситуації: передбачено різні форми навчання, упроваджено різночасовий початок уроків, погодинний графік провітрювання приміщень, забезпечено шкільний рух між навчальними кабінетами, контроль за самопочуттям учнів перед кожним уроком. Вхід та вихід зі школи здійснюється через три окремі входи у різний час, що дає можливість уникати скупчення учнів перед дверима, а також у всіх рекреаціях школи проведено позначення напрямків руху дітей до класних приміщень, їдальні, туалетів, щоб максимально зменшити контакти між учасниками освітнього процесу. Частина уроків з окремих предметів проводиться на свіжому повітрі. Також організовано забезпечення учнів 1-4 класів сухими сніданками, а учнів пільгових груп – гарячими обідами у їдальні з дотриманням усіх санітарно-епідемічних вимог.

Дії працівників закладу регламентуються спеціальною Пам’яткою, розробленою адміністрацією, «Алгоритм для учасників освітнього процесу школи І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

Завдання і для освітнього закладу, і для батьків учнів непрості.

Проте, колектив школи щиро дякує батьківській громадськості за розуміння ситуації, підтримку та додержання батьками усіх правил у школі.

Сподіваємося, що під час перебування міста у помаранчевій зоні батьки одностайно підтримують додержання карантинних заходів на території школи, допомагатимуть колективу школи захистити наших дітей, уберегти їх від захворювання на COVID-19.

Адже тільки разом ми зможемо пройти це випробування. Піклуймося про наших дітей!

Попередня Лютий 2021 Наступна