З добрим початком

2020-08-31

Швидко проминули канікули, і хоча школа не зачиняла влітку дверей, проте 31 серпня – традиційна дата проведення першої у новому навчальному році педагогічної ради у школі І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса.

Аналіз роботи закладу у 2019-2020 н. р. провела директор Лаговська С. В. було ретельно розглянуто і високі результати, і причини спадів у роботі колективу. Йшлося і про нову систему оцінювання здобувачів освіти, і про спрямування освітнього процесу на розвиток ключових компетентностей, посилення ролі особистісного чинника в засвоєнні навчального матеріалу. Світлана Валеріївна наголосила, що важливо оцінити не тільки результат роботи, але і процес навчання, індивідуальний поступ кожного учня. Одночасно ставилися і проблемні завдання щодо розроблення критеріїв оцінювання, впровадження форм дистанційного, групового, змішаного навчання.

У ключі забезпечення реалізації політики академічної доброчесності були розглянуті завдання урізноманітнення, індивідуалізації форм діяльності учнів, використання інформаційних джерел, практикування творчих завдань з метою розвитку критичного мислення.

Завершальною частиною педради стало проведення моделювання уроку кожного вчителя з метою розвитку в учнів ключових компетентностей, а обмін досвідом збагатив кожного вчителя новими підходами в реалізації НУШ.

Педрадою було затверджено «Модель роботи школи І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса у період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 у 2020-2021 н. р.». додержання усіх санітарно-епідемічних вимог має важливе значення для убезпечення здобувачів освіти та працівників закладу від захворювання в умовах пандемії.

Педагогічна рада засвідчила високу зацікавленість членів колективу, їх активність і нові тенденції у роботі на 2020-2021 н. р. це добрий початок для освітнього закладу.

Попередня Вересень 2020 Наступна