Освіта з комфортом

2020-08-06

/Files/photogallery/1140/IMG_5768.jpg

/Files/photogallery/1140/IMG_5777.jpg/Files/photogallery/1140/IMG_5769.jpgНезабаром веселий дзвоник покличе хлопчиків та дівчаток за парти, тож не дивно, що в школі І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса Святошинського району м. Києва триває активна підготовка до нового навчального року. Одним із ключових завдань сучасного закладу освіти є забезпечення розвитку здоров’язберігаючих компетентностей, виховання культури споживання й харчування, тому шкільна їдальня має стати зоною комфорту для кожного учня, а без модернізації цього неможливо досягнути. За кошти районного бюджету проводиться капітальний ремонт харчоблоку, придбано нове технологічне обладнання, сучасний посуд – усе це дає можливість зробити процес приготування їжі більш безпечним відповідно до вимог системи НАССР, а також організувати 4 зони приготування їжі з метою запровадження мультипрофільного харчування.

Чудовим подарунком для першокласників стануть відремонтовані кабінети, оснащені інтерактивними дошками, що значно розширить освітні горизонти відповідно до вимог Нової української школи. Одномісні модульні парти, стільці, фліпчарти дають змогу змінювати локації та краще мотивувати наймолодших учнів до пізнавальної діяльності. Також за кошти районного бюджету придбані дидактичні матеріали з кожної освітньої галузі. Першокласникам разом з вчителями Грудницькою Наталією Анатоліївною, Петренко Світланою Михайлівною та Сікало Анжелою Василівною буде цікаво вчитися, творити, фантазувати.

Будь-який заклад освіти – це не лише приміщення. Сюди повинно хотіти повертатися щоразу. Колектив школи № 206 на чолі з креативним, небайдужим директором Лаговською Світланою Валеріївною своїм основним завданням вважає створити атмосферу затишку та комфорту. Силами працівників школи пофарбовано стіни на поверхах, сходи, роздягальні. Милують око нові вікна та ніжний тюль на них. Усе виглядає стильно, по-домашньому, адже робилося з любов’ю.

Особлива подяка батькам 5-А, 5-Б, 5-В класів, які допомогли підготувати кабінети для своїх дітей, потурбувалися, щоб їм було комфортно перебувати в цих приміщеннях в умовах пандемії COVID – 19, адже за вимогами діти знаходяться в своїх кабінетах під час навчального процесу.

Педагогічний колектив школи І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса з нетерпінням чекає на своїх учнів. Усі вчителі раді бачити школярів здоровими, активними й готовими йти разом тернистими шляхами до знань та нових перемог.

Попередня Вересень 2020 Наступна