Свято Останнього дзвоника

/Files/photogallery/1140/unnamed.jpg

Любі наші діти!

Шановні батьки!

Уперше школа зустрічає свято Останнього дзвоника без учнів: без веселого гомону, вишиванок і стрічок, святкових кольорових кульок у блакиті неба. Важкий час нам довелося пережити – він випробував нас усіх на міцність, на уміння знаходити нові, досі ще не використовувані форми роботи. Так, школа працювала на дистанційній формі навчання, проте ми намагалися не загубити жодної дитини. Ми переконані, що учні школи зуміли засвоїти потрібний навчальний матеріал, щоб перейти до наступних класів.

Щиро дякуємо батькам за розуміння, підтримку, адже ви стали союзниками для педагогів і тепер гідно разом з Вашими дітками переходите до наступного класу. Можливо, прикро сьогодні за наших випускників – без випускних балів, святкових суконь, зачісок. Проте попереду ще ЗНО, і ми віримо у ваші сили, наші найдоросліші діти. Віримо, що весняні радощі, свята, мрії ще у вас попереду. Ще не раз згадаєте ви школу, нас, учителів, власні витівки, власні здобутки і перемоги.

Шановні наші школярі! Зичимо Вам усім здоров’я, гарного літнього відпочинку, яскравих вражень!

Чекаємо у наступному році!

З любов’ю,

директор школи Світлана Лаговська,