• Ви знаходитесь тут:

Фестиваль завершується – мистецтво продовжується

2020-03-06

Звучать фанфари… Сьогодні 6 березня 2020 року школі №206 імені Леся Курбаса традиційний фестиваль «У світлі театральної рампи».

І завершують його театральні трупи 9 класів виставою-водевілем

М. Старицького «За двома зайцями».

Андріївський узвіз, Кожум’яки на київському Подолі… І глядач одразу потрапляє у вир справді безсмертної української класики. Просто безподобні Проня Прокопівна та Свирид Голохвастов у виконанні Кубліцького Ярослава та Брагінець Єлизавети (9-А клас), які вдалися до травестії у зображенні песонажів. Чудово впоралися з роллю і Мазурець Максим, Новікова Наталія (9-Б клас). А які колоритні були герої другого плану і родина Сірків – Брижатий Денис та Ковальчук Вікторія (9-А) та Мигоус Максим і Буряк Марійка (9-Б). Друзі Голохвастова Пляшка, Фант – Решетнік Євгеній та Хуторний Владислав, обидві Лимерихи – Остапенко Марина та Мироненко Дар’я та інші. Уперше на сцені дебютували Дрозденко Дмитро та Вітряченко Кіріл – і дебют став успішним.

Дуже яскраво було вирішено музичне оформлення спектаклю, декорацій.

Інсценізація водевілю дев’ятикласниками ще раз підтвердила , що цей твір – безсмертна класика.

Безліч дипломів одержали зіркишкільної театральної сцени – учні 9 класів. І, мабуть , не випадково, що саме таким яскравим, соковито-народним спектаклем завершився фестиваль «У світлі театральної рампи»: опущено завісу, згасли вогні рампи…

Фестиваль завершився, проте мистецтво живе, і все яскравіше сяятимуть юні зірки.

Попередня Квітень 2020 Наступна