Казка навчає

2020-03-05

Четвер 5 березня був насичений творчими подіями – участь у традиційному фестивалі «У світлі театральної рампи», який проводиться у школі четвертий рік поспіль, взяли учні двох паралелей.

Першими на сцену вийшли другокласники. Вони представили інсценізацію твору твору Н. Данилевич «Пан Котович» - веселої повчальної казки на сучасний лад.

Просто підкорили глядацьку залу Лисичка у виконанні Дідик Варвари (3-А) та Пан Котович, якого грав Колесник Антон (2-Б) і були нагороджені дипломами за кращу чоловічу та жіночу роль. Однак інші Котовичі та Лисички також гарно грали – це Колісник Олена (2-Б), Рязанов Михайло (2-А), Лушаков Гліб (2-В), Сікало Вероніка (2-В). За уміння перевтілюватися дипломами були відзначені Вовк - Черниш Єгор (2-Б), Кабан – Лозінський Павло (2-А), Також дуже артистичними були і виконавці ролей другого плану: Воробей Данііл, Семенченко Сашко, Куразаєв Тимур та Кулій Владислав, Ямнич Єгор, Пилипишина Альона, Щербаченко Юля та інші.

Проте міні – вистави були цікавими ще багато чим: народне ярмаркування та весілля показали учні 2-А класу, веселі музичні заставки, колективний ритмічний танок, яскраві костюми було підготовлено учнями усіх трьох класів.

Особливо хочеться відзначити дружбу усієї паралелі - і діти, і учителі Степанова О., Чечко Г., Каштан Л., готували виступ спільно, тому і впоралися чудово. Казка маленьких артистів вчить бути чесними, не обманювати, тоді все буде складатися у житті.

Дякуємо всім маленьким акторам, їхнім батькам, які також брали участь у підготовці спектаклів та щиро уболівали за дітей.