Бременські музики

2020-02-27

Сьогодні 27 лютого нас запрошують учні шостих класів, які підготували до театрального фестивалю твір-казку братів Грімм «Бременські музики».

На сцені учні 6-4 класу. Гурт звірів – Собака, Осел, Кіт, Півень – розпочинають виставу. Ось з’являються Розбійники та яскрава Розбійниця – Валентина Рябокінь. Але як же без головних персонажів? І от постають перед нами красуня-принцеса у чудовому вбранні. Вона, як і годиться принцесі, трохи манірна, примхлива, н погоджується з батьком-королем і обирає собі до душі простого Трубадура. Міні-вистава учнів 6-А класу була цікаво оформлена музично, а Валерія Трохименко, Павло Олійник, Михайло Кучма та інші нагороджені грамотами за краще виконання ролі, перевтілення, костюми.

Виступ учнів 6-Б класу підкорив оригінальним задумом та режисурою. Шестикласники грали натхненно, а тому і враження залишили якнайкраще. Сучасна музика, рухливі мізансцени, артистичні ведучі стали окрасою виступу. Тому міні-вистава учнів 6-Б класу здобула нагороду «Кращий спектакль» та чимало грамот: творчий дует ведучих Веремчук Ярослав та Олексенко Поліна, найкраща жіноча роль Отаманші – Ніколайчук Настя та інші.

Завершили театральне ревю шостих класів учні 6-В класу. І у їх виступі засяяли яскраві зірки: просто-таки неповторний Трубадур Удовенко Артем подарував такий запал глядачам своїми танцями, творчо виступали і принцеса Грибовська Софія, і Отаманша – Петренко Вікторія, тому і у цього театрального колективу було багато нагород, а юні таланти з року в рік сяють яскравіше.

Попередня Квітень 2020 Наступна