Барвистий калейдоскоп мистецтва

2020-01-24

З 20 січня по 24 січня 2020 року у школі І-ІІІ ступенів № 206 ім Леся Курбаса тривав тиждень мистецтв. Упродовж цього творчого тижня відбулося дуже багато яскравих та цікавих заходів.

Перше, що привертало увагу, – виставка творчих робіт учнів 5 – 8-х класів, де було представлено багато поробок у стилі hand made.

Для учнів початкових класів учитель образотворчого мистецтва та художньої праці Онищук О. І. провела майстер-клас з прикладного мистецтва: велика картина з маленьких годівничок для птахів, яку діти виготовляли колективно. Сам процес спільної роботи був для малечі дуже цікавим, а закінчена картина викликала захоплення.

Ще один майстер-клас «Бути художником» для учнів 5-А класу провела Онищук О. І. На цей незвичайний урок вона запросила художника Кисельова О., який розповів учням про таємниці барв, кольорів та відтінків, про те як пише художник тло картини, як удосконалюються обдарування. Стаючи талантом. До речі, цей захід продемонстрував єдність школи і родини, оскільки сам художник Кисельов О. – це дідусь учня 5-А класу Кисельова Нікіти.

Майстер-клас з профорієнтаційної роботи показала Топорівська Олеся, учениця 7-А класу, з графічного дизайну – малювання на комп'ютері.

Учитель музики Гаращук В. В. Підготувала і провела герць «Музичний калейдоскоп» з учнями 7-х класів. На це музичне свято було запрошено, виконавицю творів на гітарі, яка навчається у музичному коледжі імені Глієра.

Не відстав у проведенні творчих заходів і викладач художньої культури Скоморохов А. С., який провів брейн-ринг «У світі кіно». Діти побачили фрагменти з кіношедеврів світового кіно, почули музичні композиції до фільмів, саундтреки. Йшлося тут і про кінопремію «Оскар», і про здобутки українського кіномистецтва, і про цікаві факти з біографії зірок кіно.

Отже, творчий тиждень мистецтва був насиченим, яскравим, різноманітним.

Попередня Червень 2020 Наступна