Хліб-сіль першокласникам!

2019-12-13

13 грудня 2019 року – день у 206-ій школі імені Леся Курбаса незвичайний: це День посвяти у першокласники!

Позаду вже понад три місяці навчання, і малеча, яка прийшла до школи у вересні, – справжні школярі.

А сьогодні стільки гостей у актовій залі, стільки посмішок. І діти, і їхні мами й тата, і учителі вітають малечу. Вони зараз – господарі свята. Адже це учні Нової Української Школи.

Скільки чудових віршів вивчили! Скільки пісень заспівали! А які кумедні живі картинки показали – і про каліграфію, і про пригоди у школі. Чудово виконували флешмоби, як справжні танцівники. Та були на святі справи і серйозні: до наших першачків звернулась президент учнівського самоврядування школи Ліза Кучеренко. У її побажаннях слова про рідну школу. Адже всі переконані, що нинішні першокласники – це майбутня історія, майбутня слава школи, майбутня доля України.

Уже у першому класі діти ведуть мову про професії: ким бути? Чого навчитися? Вітчизні потрібні і вчені, і учителі, і адвокати, і бізнесмени, і моряки, і пілоти міжпланетних кораблів.

Доля цих маленьких школярів – у руках педагогів школи. І Світлана Лаговська, директор школи, вітаючи першокласників і їхніх батьків, висловила щиру гордість за нове поповнення, завірила у готовності закладу освіти навчати школярів Нової української школи.

З хлібом-сіллю на рушнику школа поздоровила учнів з Посвятою у першокласники.

Нехай світлою і широкою буде дорога шкільного дитинства!

Попередня Квітень 2020 Наступна