До нового творчого сезону

2019-12-02

02.12.2019 року у школі І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса завершилися презентації «Ми будуємо майбутнє України».

І опускати завісу творчого проєкту випала честь найстаршим – учням 11-х класів – адже їх досвід, креативне бачення світу саме мав стати їм у пригоді.

Виступи обох класів – і 11-А, і 11-Б – були цікавими, проте різнилися підходом до вибору форми презентації, ідейного спрямування, загального настрою артистів.

Презентація учнів 11-А класу була не без іскринок гумору. У ній стверджувалося, що воля – понад усе, але зараз скрізь «Воля - кабель». Давід Сміян закликав не кричати «Слава….», а зробити щось для рідної України, тобто любов наша не на словах – у справах.

Нинішні випускники мріють про майбутнє, загадують бажання побувати на Марсі, стати дизайнерами, лікарями.

Сучасна Україна – країна юних. Їм продовжувати історію – символ свободи.

У піснях і флешмобі одинадцятикласники передали свою любов до рідної школи.

Композиція виступу 11-Б класу – дещо інша. Розпочато виступ було з роздуму над історією боротьби України – тернистого шляху до свободи. Автор монологу Пилипченко Богдан пристрасно запевнив, що ми – нація сильна, ми перемагаємо корупцію і хабарництво, упевнено беремося за найскладніші справи – і долаємо всі труднощі. Проекція на майбутнє через 4 роки – світлі мрії втілюються, Україна іде до піднесення.

Цікаво було побачити синхронну картинку шкільного життя на сцені та на екрані. Зачарувала всіх співом Оля Савченко, а Аня Дедухно і Володя Чередник прочитали поезію В. Симоненка «Ти знаєш, що ти – людина…».

Серйозний виступ учнів 11-х класів запевнив, що в України є майбутнє і його є кому будувати!