На свято до друзів!

2019-12-05

04 грудня 2019 року вже вкотре учні 5-Б, 6-Б та 7-А класів школи І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса побували у відділенні надання соціальної та реабілітаційної допомоги дітям з інвалідністю в Святошинському районі на святкуванні 16-річчя закладу.

Не з порожніми руками їхали діти до друзів: підготували святковий виступ шкільних колективів-переможців презентації «Ми будуємо майбутнє України». Цікава програма завершилася проведенням веселих ігор, розваг для усіх дітей на святі. Був сміх, були щирі обійми і навіть сльози. Гості зі школи на знак дружби пов’язали кожній дитині відділення кольорову косичку, що символізує єдність усіх дітей України. Діти, дорослі, вчителі, батьки – усі були у піднесеному настрої, бо справді здорово дарувати сердечне тепло іншим.

Однак, як зазначила директор школи Світлана Лаговська, до цієї поїздки причетні не тільки учні 5 – 7 класів – до неї готувалася вся школа. Ще у жовтні школярі 1-11 класів провели доброчинний ярмарок, а на гроші, одержані від продажу власноручно виготовлених смаколиків, придбали для відділення реабілітаційної допомоги дітям з інвалідністю дуже важливі і необхідні речі:

· набір музичних інструментів;

· набір м’ячів для лікувальної фізкультури;

· логопедичний набір для корекційних занять;

· мобільний підйомник для дітей у візках;

· принтер;

· ламінатор.

Можна тільки радіти такій справжній дружбі закладу освіти і реабілітаційної установи.

Хочеться подякувати усім, хто уміє поділитися добротою і теплом власного серця. Нехай не холонуть ці щирі серця! Нехай подарунки будуть корисними в одужанні дітлахів!