• Ви знаходитесь тут:

Презентації завершились – творчість триває

2019-12-02

Завершувати тематичну презентацію «Ми творимо майбутнє України» у школі № 206 імені Леся Курбаса випало учням 8-х класів. І їм це вдалося – кожен клас зумів показати себе яскраво, якось по-своєму.

8-А клас – хлопчача гвардія. Зовсім неочікувано вони виступили ліриками – так душевно і щиро прочитали поетичні поезії – «Любіть Україну» В. Сосюри представив Колесніченко Андрій, а віршем Д. Білоуса «Коли забув ти рідну мову» просто підкорив Єгор Кисельов. Далі учні 8-А класу ніби перенеслись у майбутнє і побачили Україну найзаможнішою державою у Європі. Побувати у ній – честь для кожного європейця, а економіка нашої країни так піднеслась, що курс гривні дорівнює 700 доларам.

Юні патріоти виголосили заповіді українцям і свій виступ завершили флешмобом під державним прапором.

Увесь 8-Б клас узяв участь у виступі – вони виконали зі шкільної сцени пісню «Ми – країни діти». Їхня презентація розпочалася з того, що вже зараз кожен з них будує майбутнє України своїми здобутками і перемогами – і перемоги упродовж чотирьох років поспіль у змаганні «Клас року», і спортивні досягнення учнів класу, і творчі – у танцювальних, вокальних конкурсах. Назвали восьмикласники і найвлучнішого снайпера – Гуманіцьку Софію і мандрівників – учасників пішохідного туризму. «Ми змінимо світ! Ми зможемо це зробити!» – так запевняли учні 8-Б класу і в цьому були одностайні і згуртовані.

Новинами ТСН розпочали свій виступ-презентацію учні 8-В класу. У гумористичній сценці показали картинку з уроку математики – небажання учнів розв’язувати задачі, а потім довели, що це необхідно для життя. Вони провели екскурсію по рідному місту, де представили різноманітні професії, довели, що у будь-якій справі потрібні знання. Яких маємо навчитися у школі.

Журі подякувало восьмикласникам за продовження шкільної традиції і оцінило виступ так: 8-А клас – 12 балів, 8-Б клас – 12 балів, 8-В клас – 11 балів.

До побачення, творчі презентації! Чекаємо зустрічі з вами наступного року.

Попередня Січень 2020 Наступна