На сцені – п’ятиклашки

2019-10-30

Дуже різними постали учасники презентації 5-х класів.

Учні 5-А класу підкреслили, що українцям притаманна самовіддана праця. У постатях людини, природи, художнього образу вони показали людей різних професій, бо цілий світ – це люди. Скрізь є і наші українці. Яскравим гумором, запальним гопаком, щирістю вони вирізняються серед інших. На завершення виступу весь клас заспівав пісню «Як у нас на Україні».

5-Б клас зачарував усіх і гумором, і дуже стильним таночком, але найбільше тим, що головним має бути любов до землі, де ти народився, бо це – рідна земля, а ми – діти України.

Мабуть, найяскравіше на сцені виглядали учні 5-В класу – у бірюзових краватках вони мали святковий вигляд, тому і співали, що діти України – незвичайні, особливі, а їхня найбільша сила – це дружба. У рідній школі їм цікаво, щодня – безліч справ, про які діти розповіли наче у сценках-картинках. Цікавого так багато, що просто ніколи вчитися! Зрозуміло, що це жарт, проте… свою пісню діти виконали у стилі року, а їх креативний виступ дуже сподобався.

Учні 5-Г класу перебували на сцені у повному складі. Вони розповідали, ким стануть у майбутньому, що вміють уже сьогодні. А вміють немало: співають, танцюють, а Гермаш Юлія заграла на бандурі. «Україна – це я», - так співалося у пісні п’ятикласників.

За підсумками журі результати презентації учнів 5-х класів такі: 5-В – 12 балів, 5-А, 5-Б, 5-Г – 11 балів.

Підбиваючи підсумки презентації, голова журі Лаговська С. В. підкреслила, що нині п’ятиклашки – цілком розкуті, адаптовані до навчання в середній школі, креативні і самобутні, не схожі один на одного. І це чудово! Нових успіхів усім!

Попередня Травень 2020 Наступна