• Ви знаходитесь тут:

Не руйнівники, а творці на рідній землі

2019-11-22

Як справжні актори, як досвідчені учасники шоу, вийшли на сцену учні 7-х класів школи І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса, які 22 листопада представили журі та глядачам свої презентаційні проекти “Нам будувати майбутнє України”.

Це була швидкоплинна подорож через віки – від часів Стародавньої Греції до сучасності. Кожен з трьох сьомих класів показав міні-виставу де стисло і виразно було виголошено філософський погляд на Людину, її призначення у світі.

Учні 7-А класу ніби хотіли сказати світові, що не варто спокушатися ані владою, ані грішми, інтригами, затуманювати себе шкідливими речовинами чи алкоголем, щоб боги пошкодували, що віддали землю людям.

Актори у яскравих костюмах переконали, що ми, люди, маємо зробити конкретні кроки для збереження природи планети, на якій знаходиться прекрасна Україна.

Сучасна команда 7-Б класу у інсценізації, у римах репу виголосили головні принципи життя: мир і злагода, дружба, здоров’я нації, плекання талантів. Наш дім – це Україна. У пісні “Не чекай” діти проголосили, що не треба чекати майбутнього, бо вже зараз ми його будуємо.

Учні 7-В класу були вишукано сучасними, стильними. Діти свого часу, вони розповіли, якими справами будуть займатися, чим звеличать рідну землю. Щирим і яскравим стало і напутнє слово класного керівника: завжди залишатися Людиною.

Вітаючи семикласників з успішним виступом, директор школи Світлана Валеріївна, підкреслила, що присутні повірили у щирі слова дітей, що жоден з них не прийде на рідну землю руйнівником, а лише творцем життя, буде оберігати планету і прекрасну Україну.

Попередня Грудень 2019 Наступна