• Ви знаходитесь тут:

Де гідність, де свобода – там щастя і успішна доля

2019-11-21

Цього осіннього четверга 21 листопада ясну сонячну погоду в актовій залі школи І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса створили учні 4-х класів. Їхня спільна презентація «Нам будувати майбутнє України» ніби проходила крізь призму Дня гідності та свободи і була сповнена великої віри у рідну Україну, її майбутнє, любові до неї, гордості і відповідальності цих маленьких ще громадян, яким творити долю своєї землі, підносити її у ряди найкращих країн світу.

У кожного – своя квітка, своя мрія, свій милий край – ліс, луг, річка, море. Але ми усі – єдина сім’я, а кожне наше сердечко – стрічечка у вінку України.

Сьогодні четвертокласники були спортсменами – і продовжили спортивну славу рідної землі, були депутатами – і проголошували нові справедливі закони в освіті, були мандрівниками – і виявили глибоку обізнаність з безліччю цікавих місць в Україні, були майстрами – і все виготовлене ставало найкращим, конкурентноспроможним у світі.

«Наше небо – синє небо, наше поле – жовте поле, Україна моя рідна – це моя земля» – такими щирими словами звеличували діти рідний край, у якому їм жити, який творити і розбудовувати.

І віриться, що ця малеча не тільки склала пазли з обрисом своєї держави, але так само віддано будуватиме її надалі.

Бо народ України здобув волю, гідність і свободу. Попереду – його світле майбуття.

Попередня Грудень 2019 Наступна