Творчо, крилато, яскраво!

2019-11-19

19 листопада 2019 року сцену школи № 206 імені Леся Курбаса виповнили креативні учні 6-х класів: усі три їхні презентації не могли не здивувати, не захопити…

А почалося з 6-А класу, який представив майбутнє України як неперервну єдність поколінь. Рід, родина, батьки і діти – це сила нашої держави. У своїх піснях, у яскравому флешмобі учні 6-А класу продемонстрували це разом з батьками. Вони вдивлялися у щасливе майбутнє, і підтвердженням цього була фінальна пісня «Добрий ранок, Україно!»

Справжній акторський полілог «Космічні шахи» представили учні 6-Б класу. Яким би хотіли вони бачити світ через роки? Повернутися у часи дикунських звичаїв? Ні! Жити у світі з синтетичним довкіллям – повітря, їжа, одяг – усе це безбарвне, чорно-біле. Чи отруєна екологія планети? Ні! Ні! Ні!

Для життя вони обрали мир, злагоду, кольоровий квітучий світ, почуття, музику, мрії. «Ми самі збудуємо своє майбутнє!» – запевнили шестикласники своїм пісенним флешмобом. А про юні акторські таланти – годі і говорити! Це справді майбутні зірки сцени.

Учні 6-В класу здійснили подорож у майбутнє. І кожен створений кадр – у різному музичному забарвленні. Чого ж шукали діти там, у незвіданих світах? Справжніх друзів, світлих ирій, які творять дива, вірш у здійснення бажань. І всього цього вони мають досягти самі.

«Хто ж, якщо не ми?» - таким риторичним питанням завершили виступ учні 6-В класу.

Ми, не хтось за нас збудує майбутній світ чистого довкілля, крилатих мрій, миру, барвистих квітів, щирих почуттів, краси рідної мови.

Саме про це талановито розказали учні 6-х класів разом зі своїми класними керівниками – Мельничук Н., Блізніченко О., Онищук О.

І зовсім не дивно, що директор школи С. Лаговська оголосила підсумок журі: усі три класи одержали найвищий бал – «12».

Попередня Грудень 2019 Наступна