Юні творці своєї країни

2019-11-18

18 листопада 2019 року презентації «Нам будувати майбутнє України» розпочали 3-і класи.

У 3-А класу це була чарівна книга, де перша сторінка розповідала, що ми – українці, що наша музика – дивовижне звучання скрипки, а простір нашої землі озивається співом безлічі птахів: дятлів, солов’їв, жайворонків, ластівок. І немає серед них найважливішого, бо кожен творить свою пісню. Так і в людей, бо країна в нас одна. Завершується виступ учнів 3-А класу піснею «Країна в нас одна», яку виконують усі учні.

По-іншому розкрили тему презентації учні 3-Б класу – через злободенну і болючу проблему еміграції з України. Люди різних професій – лікарі, вчителі, будівельники, художники і балерини – від’їжджають. За ними, - за своїми дітьми їдуть і матері… На чужину… Дуже зворушливим і оригінальним флешмобом з піснею третьокласники заперечуюють: «Не стидайся, де твоя земля!» Адже країна рідна у тобі, а не за морями. Ти – сам собі країна. І діти не їдуть, вони залишаються на рідній землі, бо їм будувати її майбутнє, і тут вони потрібні найбільше.

Учні 3-В класу створюють «машину часу» і телепортуються у 2039 рік. Які прекрасні і несподівані зміни: серед жовто-блакитних квітів постає Україна. Вона – перлина Європи, вона – одна з найсильніших держав. Гривня – найкраща валюта, а тому і вченому, і лікарю, і митцеві, і учителю престижно одержувати плату у гривнях.

Усе завершує флешмоб «Я малюю рідну Україну», і вона неодмінно буде щасливою, радісною, красивою. Це її майбутнє.

Останніми виступали з презентацією учні 3-Г класу. Найбільша родзинка їхнього успіху – у єдності, бо на сцені – весь клас. Діти запевнили, що у кожного в серці – Україна, і кожен творить її майбутнє. Кожен з нас – прагне її бачити щасливою, розквітлою у праці, у пісні, у танку.

Презентація 3-х класів справила чудове враження, діти зуміли переконати усіх, що майбутнє України – в їхніх руках. Що вони справжні діти рідної землі.

Саме тому журі оцінило усі виступи найвищим балом – «12».

Попередня Грудень 2019 Наступна