• Ви знаходитесь тут:

Долоня до долоні – велике коло єднання

2019-09-02

/Files/images/DSC_0167.JPG/Files/images/DSC_0140.JPG/Files/images/DSC_0114.JPG/Files/images/DSC_0124.JPG/Files/images/DSC_0513.JPG

Розпочалося свято Першого дзвоника у школі І-ІІІ ступенів №206 імені Леся Курбаса з Катрусі Фільової, маленької першокласниці, яка викликала до середини шкільного подвір’я гурт своїх однокласників, а потім і старших школярів на чудовий флешмоб Першовересня «Країна дитячих мрій».

Усе було святковим: золоте сонце у блакиті неба, радісне сяйво в очах дітей і батьків, жовто-блакитний шовк Державного прапора України, урочисті звуки Гімну.

Найбільша увага сьогодні першачкам і учням випускних одинадцятих класів. Серед першачків були і майбутні директор школи, і президент.

Ось у велике коло єдності зібралися і учні, і дорослі. І до всіх присутніх, - зо тисячі учнів, їх батьків, звернулася з теплим і щирим словом директор школи С. Лаговська. Сила школи – у єдності учнів, учителів, батьків.

Зі словами привітання звернувся до присутніх депутат Київради Володимир Левін.

Була на святі і особливість: учні і батьки долучилися до благодійної акції допомоги онкохворим дітям, і тому не вирувало на святі море квітів – замість квітів кошти були перераховані на адресну допомогу.

Цим не завершився Першовересень у 206-ій. Упродовж дня у школі проводили святковий квест, присвячений Дню знань. Історично-географічна вікторина «Чи знаєш ти рідну школу і свою Вітчизну?», проектна діяльність лідерів «Якби я був директор», спортивна естафета «Хто швидше», дружній шарж на вчителя, велика квітка з пелюстками-побажаннями школі, школярам, рідній Україні.

Сонячним птахом злетів у вись Першовересень, кличучи учнів до роботи, до знань, до перемог. Хай щастить тобі, юна Україно!