Прагнемо нового

2019-09-13

/Files/images/krugliy_stl_dalnya_2019/DSC_0523.JPG12 вересня 2019 року у школі І-ІІІ ступенів №206 імені Леся Курбаса відбувся «круглий стіл», який зібрав батьківський актив учнів початкових класів. Нова Українська Школа поставила завдання якісних змін в усіх ланках освітнього процесу, і серед них – харчування школярів. Варто відзначити, що батьки сьогодні прагнуть до активної участі у запровадженні нових проектів, тенденцій щодо покращення дитячого харчування.

Присутні члени батьківських комітетів дали схвальну оцінку якості страв у шкільній їдальні, їх смакових характеристик, відзначили, що діти не скаржаться на несмачну їжу, харчуються у школі з бажанням.

Проте батьки пропонували ввести новітні мультипрофільні системи харчування, прагнули проаналізувати можливість шкільного харчоблоку щодо їх упровадження. На жаль, шкільна їдальня не має сучасного обладнання, а мультипрофіль щонайперше передбачає збільшення навантаження і на працівників, і на обладнання їдальні, оскільки має на меті і урізноманітнення шкільного меню. Об’єктивно зваживши можливості, учасники «круглого столу» сподіваються, що прорив до мультипрофільного харчування вдасться здійснити після капітального ремонту харчоблоку, запланованого на літо 2020 року.

До такого висновку дійшли і голова батьківської ради Коржук Л., і Михайловська О., і Хоменко Т., які представили батьківський загал.

Також батьки, присутні на «круглому столі» були вражені результатами ЗНО-2019 учнів випускних класів, і щиро подякували педагогам школи. Хоча їхні діти навчаються у початкових класах, однак, зрозуміло, батькам не байдужий кінцевий результат навчання у школі.