Я пишаюсь, що це моя школа

2019-05-31

Останній день весни. Останній шкільний дзвоник для випускників 2019 року школи І-ІІІ ступенів №206 імені Леся Курбаса. Для всієї України святкові мелодії злітають над шкільним подвір’ям. Лунають щирі слова вдячності школі, учителям, батькам. Дякують і випускники 9-х класів, і одинадцятикласники. Сьогодні принципово немає суперзачісок, супернарядів: косички, білі бантики, шкільна форма. Як останній привіт школярському дитинству.

А ось лунають звуки вальсу – це кожен з 9-х класів підготував подарунок рідній школі. Ніжні дівчатка, підтягнуті хлопчаки.

Проте справді король вальсу ще попереду – його затанцювали до свята випускники 11-х класів. Неймовірно тендітні, граціозні випускниці, по-дорослому серйозне хлопчаче товариство, а над ними – чарівні звуки вальсу…

Посмішки, посмішки, посмішки. Проте у кутиках очей дитячих, батьківських, учительських причаїлися сльозинки – і радісні, і сумні, бо нове, незвідане життя попереду – то радість, а прощання з дитинством, зі шкільними роками, учителями і рідною школою – це смуток.

На нинішньому, здавалося, традиційному святі було все по-новому. Жодних вітальних і таких надокучливих промов. Лише щирі слова самих винуватців свята – учнів.

Останній дзвоник заливчасто дзеленчав у руках одинадцятикласників Катерини Галіченко та Дмитра Тарасова, до речі, обидва – претенденти на відзнаку золотою медаллю. Їм допомагали Веронічка та Сашко – першокласники, майбутня гордість 206-ої.

З’явилася і нова традиція: проведення флешмобу «Квітуй весняна Україно». Учні різних класів створили квіткову карту України, у серці якої – рідна школа – 206.

А далі святковою вервечкою, живим ланцюжком разом діти, вчителі, батьки, міцно оточили кордони квітучої нашої держави, єдиної і непорушної.

На закінчення свята Останнього дзвоника сталася маленька, проте така значуща подія. До Світлани Валеріївни Лаговської, директора школи, звернувся шестикласник Сергій Литвин і щиро промовив: «Я дякую вам, що ви створили школу, про яку я мріяв! Я ніколи звідси не піду. Це моя школа!» Ці слова не могли не розчулити…

ФОТО

Кiлькiсть переглядiв: 152

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Серпень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31