Навчаємось у Школі радості

2019-04-11

Другий тиждень квітня розкрив обійми неповторної країни – Школи Радості: з 08 квітня у школі І-ІІІ ступенів №206 імені Леся Курбаса розпочався Тиждень педмайстерності учителів початкової школи.

Минуло ще тільки кілька днів, а скільки ж встигли наші найменші школярики: і панно оформили, і кожні класні двері прикрасили, і ще, і ще…

Першокласники, наприклад, запросили до себе в гості на «Казкову вікторину». Ну і розумнички ж вони: героїв казок пізнали, їхні загадки розгадали, казкові телеграми підписали іменами адресантів, пазли-ілюстрації за дві хвилини зуміли скласти. За кожним етапом вікторини визначили переможців. Ними стали: І місце – 1-А клас, ІІ місце – 1-Б клас, ІІІ місце – 1-В клас.

Учні 2-х класів провели інтелектуальну гру-квест «Дорогою знань» за маршрутними листами з такими станціями: «Математична», «Мовознавча», «Природознавча», «Всезнайків».

Другокласники пройшли весь маршрут квесту і довели, що уміють розв’язувати логічні задачі, знають усний рахунок, добре вивчили граматику, люблять природу, а ще й уміють повеселитися. В усьому вирі завдань діти виявили найкращих: І місце – 2-Г, 2-В класи, ІІ місце – 2-А клас, ІІІ місце – 2-Б клас.

Справжні спортивні змагання провели учні 1-4 класів. Їх «Веселі старти» - це шлях у великий спорт. Сильні, сміливі, завзяті, юні спортсмени проходили одне змагання за іншим, а уболівальники оплесками допомагали їм.

Найміцнішими стали спортсмени таких класів: І місце – 1-А, 2-Б, 3-А, 4-Б класи; ІІ місце – 1-Б, 2-В, 3-В, 4-В класи, ІІІ місце – 1-В, 2-А, 2-Г, 4-Г класи.

А сонячна середа запрошує на нові цікаві змагання. Це справді – Школа Радості!

ФОТО ФОТО

День за днем минає Тиждень початкових класів. Школа Радості запрошує найкмітливіших, найрозумніших на олімпіади. Їх проведено аж з п’яти предметів: українська мова, математика, природознавство, іноземна мова та інформатика. І на кожній з олімпіад є переможці.

11 квітня 2019 року у третіх класах пройшла інтелектуально-пізнавальна гра «Колесо фортуни». Дуже цікаві конкурси «Най, най, най», «Перетворення», «Кольорова вікторина»: і найзубастіший столовий предмет шукали, і найзоряніший прапор назвали, і перетворювалися у лікаря – на пацієнта, у театрі – на глядача, у поході – на туриста, і розбиралися з кольорами різних казкових героїв: синя борода, зелений Шрек, Червона Шапочка.

Четверокласники провели змагання на почесне звання «Розумники», і називалася їхня інтелектуальна гра «Ми – ерудити». Були тут і «Ерудит-гейми», і «Вірю – не вірю», і «Інтелектуальні сходинки». А завдання для четверокласників добирали, мабуть, наймудріші вчителі, бо розв’язувати їх було ох як не просто!

Врешті-решт усі рубежі були подолані.

У п’ятницю 12 квітня відбулося свято нагородження переможців, яким вручалися грамоти за здобутки у конкурсах та олімпіадах. І розквітла Школа Радості веселими посмішками!