Нескінченна дорога пошуку

2019-02-08

Лютий – дуже творчий місяць для колективу школи І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса. Адже це час народження великого діяча сцени, новатора театру в Україні. Почесне ім’я Леся Степановича Курбаса присвоєне школі.

Перші сподвижники пошуково-дослідницької роботи по вивченню постаті Леся Курбаса уже закінчили школу, проте дорога пошуку не закінчилася естафету прийняли молодші. До початку заходів пам’яті Леся Курбаса долучилися учні 5-А, 5-Б, 6-А та 6-В класів. Саме ними було покладено корзину квітів до пам’ятника Лесю Курбасу, що біля столичного Молодого театру. Цей театр, створений актором і режисером Курбасом, цього року відзначає 100-річний ювілей.

За програмою екскурсії учні школи також відвідали Державний музей театрального, музичного та кіномистецтва України розміщений на території Києво-Печерської лаври.

З непідробною цікавістю слухали діти розповідь екскурсовода про нагородження національного українського театру, про життя та несхитність Леся Курбаса, Миколи Куліша у боротьбі за новий Європейський театр. Адже далі цих людей стали легендою.

Естафета пошуку, долучення до високого мистецтва та національної духовності продовжується. І цьому дуже радіє директор школи Світлана Лаговська, керівник шкільного пошукового центру О. Блізніченко.

Попереду фестиваль «У світлі театральної рампи» та ще багато цікавих заходів.

Попередня Вересень 2020 Наступна