Поділись радістю з іншим

2018-12-18

18 грудня 2018 року колектив школи №206 імені Леся Курбаса був запрошений на відзначення 15-ої річниці з дня заснування Відділення соціально-медичної реабілітації з дитячим церебральним паралічем, розумово відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи та з порушенням психіки.

Учні школи готувалися до цієї події заздалегідь: ще у жовтні у школі було проведено благодійну ярмарку, і кошти, зібрані силами учнів, було вирішено передати до Відділення соціально-медичної реабілітації у Святошинському районі.

Тому на всю суму (а це понад 43 тисяч гривень) заздалегідь купили подарунки: екран та мультимедійний проектор, ноутбук, м’ясорубку, які вже використовуються, та велику штучну ялинку. Адже незабаром – свято Миколая, Новий рік, і школярі дуже хотіли, щоб і діти з особливими потребами також одержали подарунки і також відчули себе щасливими. Бо забагато радості не буває, і треба уміти ділитися нею з іншими.

Концертна програма до свята була підготовлена спільними зусиллями учнів 206 школи, дітей відділення та їхніх вихователів. Учні 4-Г класу подарували яскравий флешмоб «Десь по світу», чудовий вальс у виконанні Дец Стефанії та її чарівного партнера, пісню про Україну виконала Оля Щербак, учениця 7-Б класу.

Кожній дитині було подаровано янгола-охоронця, виготовленого руками школярів, а також велику дитячу бібліотеку.

Директор школи Лаговська Світлана Валеріївна щиро подякувала дітям відділення за їх акторські здібності, привітала їх зі святами Новорічного циклу, висловила надію, що зв’язки школи і відділення будуть тільки міцніти.