До наступного творчого року

2018-11-27

Здається, зовсім недавно розпочався творчий проект презентацій класів «Сила краси – безмежна», але час – швидкоплинний. І 27 листопада 2018 року у школі І-ІІІ ступенів №206 імені Леся Курбаса відбулася остання цьогорічна презентація. Право завершити виступи випало учням 3-х класів.

За традицією, паралель 3-х класів готує спільний виступ, де кожен клас має свою творчу часточку у сюжеті спектаклю.

На сцені з’являються три юні постаті: Варвара Гундарєва (3-А клас), Катруся Мазур (3-Б клас) та Софія Зіневич (3-В клас), які представляють Красу, Доброту, Любов. Звуки акапельного виконання пісні «Зацвіла в долині червона калина» бентежать душу. За ним пісню підхоплюють усі учні, а далі – звучить поезія, лейтмотив якої – краса врятує світ!

Просто таки режисерською знахідкою можна назвати дуже оригінальне вирішення показ «живих картинок», де учні відтворюють репродукції знаних художників. Справді, полотна на екрані ніби оживають у стилізованих рамах на сцені. Такий прийом наче підтверджують, що мистецтво і краса живуть вічно.

Краса – це доброта і любов. І насмперед це батьківська любов. Так говорять третьокласники і малюють візерунок із кульок-сердечок. Не міг не зворушити і флешмоб про батьківську любов. Маленькі актори звертаються до Господа, щоб Він допомагав батькам за їхнє щире батьківське добро, за турботу!

Мандрують Україною діти, проте завжди повертаються – адже тут наше коріння, наші твердині, наші скарби і слава. І з’являються перед глядачами все те, чим ми пишаємось, - портрети Тараса Шевченка і Лесі Українки, наш національний одяг, музичні інструменти. Сама наша земля, наша Україна напоює людину красою, добротою і любов’ю. Лунає пісня «Людина починається з добра», а діти викладають велике серце, у якому – любов, милосердя, краса, доброта… І усі присутні – діти та дорослі – співають і танцюють під звуки «А я бажаю Вам добра, любові, тепла».

Важко передати враження про виступ учнів 3-х класів. Це було непервершено! Виступ, де кожна дитина – просто зірка, де кожне слово, рух, звук – усе доцільне і красиве.

Презентація «Сила краси – безмежна», підготовлена учнями 3-х класів, є гідною, щоб завершити парад виступів усіх класів школи. Вона надихає красою, творчістю, вчить добру і любові. Нехай цей креативний проект заохочує усіх школярів до майбутніх творчих пошуків та знахідок.

До нових виступів наступного року!