• Ви знаходитесь тут:

Сила краси – у любові до рідної землі

2018-11-23

Аж засяяла від вишиванок яскравими барвами актова зала школи І-ІІІ ступенів №206 імені Леся Курбаса. Святково, урочисто і творчо розпочали свої презентації учні 5-х класів.

«Сила краси – безмежна» - і красу цю хлопці 5-А класу перш за все бачили у дівочій красі слов’яночок. Адже це визнано у всьому світі. Скільки теплих і неповторних слів про красу дівчини знайшли п’ятикласники. А ще вони плели вінок, де кожна кольорова стрічечка має своє символічне значення: сила землі, чари кохання, цілюща таїна трав, вірність, щастя, любов. І лунає пісня: «Десь по світу…».

Учні 5-Б класу прочитали поезію Ліни Костенко про неповторну нашу Україну, у назві країни розшифрували кожну літеру. Казкова фея у чорному як не намагалася, а не змогла здолати України, бо були в України сини-оборонці – юні козаки. Любов до своєї землі, до її краси передала у пісні Надія Бублик, а хлопчаки продемонстрували козацьку звитягу. Завершилася презентація учнів 5-Б класу чудовим танком з рушниками.

У презентації 5-В класу доньки Матінки-Природи Краса, Доброта, Любов уособлювали найкраще, найважливіше в нашому житті. А хлопці у своїй пісні розповіли про свій дружний клас, у якому «всі – найкращі, і кмітливіші, і путящі». Якими чарівними вийшли на сцену маківки-дівчата, що станцювали танок.

На закінчення презентації діти заспівали пісню О. Пономарьова «Заспіваймо пісню за Україну».

Презентація 5-х класів була яскравою, змістовною і переконала усіх, що Україна має юних патріотів, які щиро люблять рідну землю і готові її захищати!