Ідемо до краси

2018-11-16

Марафон презентацій у школі І-ІІІ ступенів №206 імені Леся Курбаса триває, і сьогодні, 16 листопада, естафету перейняли 4-і класи.

Красою довершеності, грації, витонченості справжньої балерини вразила усіх учениця 4-А класу Резніченко Вероніка, і здавалося, що це не шкільна зала, а сцена великого театру опери та балету.

Постало справді філософське питання: що таке краса? І діти прийшли до висновку, що перенасичення красою не буває.

Учні 4-Б класу запросили усіх до оазису квітів, де королева Флора відкрила квітковий бал. Парад квітів розпочався вальсом на відому музику П.Чайковського «Вальс квітів». Яких тільки квітів тут не було! У яких чудових убраннях! І польові ромашки з волошками, і лісові дзвіночки та конвалії, і весняні тюльпани, і осінні жоржини – квітів безліч, і у кожної своя неповторна краса. Крім краси, кожна квітка має і лікувальні властивості, дарує людям користь. У подарунок квіти вручили журі лікувальний квітковий мед. «Щоб бути щасливими, треба бачити красу!» Дружно заспівали діти і пісню В.Івасюка «Червона рута», а флешмоб провели на тлі пісні «Лише у нас на Україні».

Підсумком виступу учнів 4-Б класу став заклик «Оберігайте природу – красу безмежну!»

4-В клас свій виступ розпочав також із суперечки про красу. Шукаючи відповідь, що таке краса, вони помандрували до міста краси. Там побували у художній галереї, бо це також краса. А далі розповіли про Любочку, точніше двох різних Любочок: одна – на людях красива, а вдома невихована, ледача, ніколи не поступиться місцем старшим, і тільки чарівні окуляри перетворюють її у іншу Любочку – добру, уважну, працьовиту. У підсумку було визначено, що краса – безмежна, і саме вона врятує світ.

Найкреативнішим видався виступ учнів 4-Г класу. Їх родзинкою був зв’язок із сучасністю.

…Ділова жінка з телефонної розмови дізнається про запрошення на симпозіум краси. І готуючись до цієї події, діти шукають красу, шукають скрізь: у будинку моделей на персональному показі нової модної колекції одягу, у ритмах сучасних танців, у спорті, де юні дзюдоїсти виконують свій танок на татамі, і нарешті у виступі солістів з репу.

Презентація 4-Г класу була динамічна, яскрава. А головну думку виступу висловили юні репери: «Силу краси до людей неси!».

Кожна з презентацій була самобутньою, творчою. На цьому наголосила у своєму вітанні директор школи Світлана Валеріївна Лаговська, подякувавши і дітям, і їхнім батькам за участь у презентації, яка переконала, що сила краси – безмежна!