Творчий сезон відкрито

2018-11-13

Погожого дня 13 листопада 2018 року у школі І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса святково відчинила двері актова зала: тут розпочалися традиційні презентації класів. І право першими вийти на сцену з презентацією «Сила краси – безмежна» випало наймолодшим учасникам – учням 2-х класів. Уболівати за своїх юних акторів зібралися цілі учнівські родини: батьки, бабусі та дідусі, братики й сестрички.

У кожного класу була своя родзиночка у виступі.

2-А відзначився тим, що продекламували дуже мудрі слова про красу, особливо про внутрішню красу, а потім дівчатка подарували усім зворушливий танок.

2-Б клас явив присутнім людські чесноти – кожна з дівчаток представляла Співчуття, Милосердя, Надію, Повагу, Чесність, Скромність, Віру, Любов, Щедрість та інші. Триєдині сестрички Віра, Надію, Любов дуже граціозно виконали танок. Учитель Марієнко О.Г. артистично прочитала вірш «Схаменіться, люди», яким закликала не втрачати людських чеснот, бути добрими, людяними, чесними. Завершили свій виступ діти піснею «Щоб на Землі добра залишити слід».

Учні 2-В класу вирішили побудувати презентацію дуже креативно: вони створили канал «Краса – TV», а готували випуск передачі у школі № 206. Усі побачили силачів, які піднімали важкі гирі. Краса і сила – для душі і тіла. Юні художники створили чудернацького звіра, що оберігає красу, потім усі разом взяли участь у флешмобі «Лише у нас на Україні».

Усім класом виступали і учні 2-Г – вони бачили себе красивими, бо ця краса – їх щасливе дитинство. Так вони співали у флешмобі «Я і ти».

Коли перегорнули останню сторінку виступу другокласників, усі присутні щиро і дружно вітали юних артистів, а директор школи відзначила і креативність виступів, і чудове вбрання дітей. Вона подякувала і батькам, і учням за уміння творити красу.