Завтра починається сьогодні

2018-10-18

Перші тижні навчання цьогорічних першачків відповідно до концепції Нової української школи присвячені адаптації. За ідеєю, варто відкласти вивчення власне букв і цифр, не травмувати одразу дитину, а дати їй час пристосуватися. Тому батьки й далі чекають перших омріяних паличок у зошитах, виведених невмілими руцями, а діти – адаптуються.

Малеча в цей час вчиться усвідомлювати себе у новій якості школяра, і про це постійно йде мова на уроках. Учитель приділяє час і увагу кожній дитині, аби вона могла почувати себе, як удома, у безпеці, а крім цього – навчити мислити, а не просто писати і читати, поважати вчителів і друзів.

Нині використовуються абсолютно інші підходи, і навчання в школі переходить на зовсім інший рівень. І це повинно дати нашим дітям те, чого свого часу не отримали ми – сміливість конкурувати в сучасному світі. Хіба можна в такій атмосфері не вчитись – це ж 35 хвилин захопливої гри, а не “гризіння” важкого граніту?! Так набагато легше запам’ятати цифру, навчитися правильно будувати речення, побажати чогось хорошого другові. Завдяки цеглинкам Lego та дидактичного матеріалу, одержаного від районного управління, звичайні уроки перетворюються на казкову пригоду та допомагають формувати компетенції. Отже, завтра починається сьогодні!!!