З любов’ю до рідного краю

2018-10-16

13 жовтня 2018 року удруге стартував щорічний районний мистецько-краєзнавчий фестиваль «Історії Борщагівського краю».

Цього року представляти школу № 206 імені Леся Курбаса випало збірному творчому колективу учнів 5-Б, 9, 11 класів, учителям української мови та літератури школи: Лаговській С.В., Блізніченко О.А., Марковській Т.Ю., Сапожніковій В.В., Дзюбенко Г.В., Олефіренко О.В. та батькам учнів школи.

Їх творча інсценізація розповідала про походження назви «Борщагівка». І втілили свій задум юні актори креативно: показали весілля родин Буряків та Борщів. Тут були і весільні традиції, і народні рецепти борщу, і приповідки, і співанки. Міні-вистава розкрила історичну основу назви поселення цікаво і неординарно. А як уже старалися і актори, і вчителі, і батьки. Та й справжнім українським борщем почастувати не забули, а припрошувала до борщу директор школи Лаговська Світлана Валеріївна.

І юні, і досвідчені шкільні актори дуже старалися, щоб вистава сподобалася, розвеселила, і цікаво розповіла про історію нашої рідної Борщагівки.

Тому і здобули у конкурсі Гран-прі.

Окрім Почесної грамоти від голови Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації Володимира Каретка за перемогу у фестивалі, учасники були нагороджені сертифікатом на екскурсію до Київського планетарію від народного депутат Олександра Третьякова. А ціла низка фотографій залишилася у соцмережах на згадку про фестиваль.