Щоб родина міцніла

2018-09-28

28 вересня 2018 року сонячного дня у школі №206 імені Леся Курбаса відбулося районне свято «ТАТОФЕСТ». Це був фестиваль за цільовою програмою «Діти. Сім’я. Столиця на 2016-2021 роки». Призначення заходу – підвищення престижу сім’ї, вшанування і підтримка чоловіків – батьків.

Сонячні промінчики пестять ошатну залу школи, де урочисто здіймаються доокруж сцени біло-золоті колони. Тут зібралися родинні команди 14 сімей Святошинського району, і кожна з команд складається з родини – батьки і діти, кожна виборює право захищати честь сім’ї.

206 школа представлена сім’єю учня 6-а класу Гордієнка Артема, а ще уся паралель 6-х класів – ширі вболівальники.

Кожна з команд має родинний герб та фотоколаж з життя родини, який називається «Мить сімейного щастя». Тут і родинні свята, і спільне дозвілля, і спортивні уподобання кожної сім’ї.

Також яскраво відбулася презентація сімейних гербів, бо саме герб розкриває найбільші цінності сім’ї.

Номінації «Super-Тато», «Здивуйка», «Ми з татом можемо все» продемонстрували такі безмежні обдарування тат, які своїм власним прикладом вчать дітей бути творчими, турботливими, спортивними та небайдужими до власної сім’ї, створюють неповторну атмосферу любові, тепла і захищеності дитини у сім’ї. саме у таких сім’ях діти заздрять самі собі, що у них такі батьки.

У кожній з номінацій були свої переможці. Наша родинна команда Гордієнків перемогла у номінації «Сімейний герб». Справді, коли хочеш навчити когось – учи власним прикладом.

Районний фестиваль «ТАТОФЕСТ» сприяв зміцненню сім’ї, престижу батьків, як опори.

Ми пишаємося такими родинами, як родина Гордієнків. Вони – наше партнерство у дії, єдність і одностайність у вихованні дітей. Такі батьки – допомога школі, а такі фестивалі – крок до міцної української родини.