• Ви знаходитесь тут:

• Новини

Стройова підготовка – ключова складова у викладанні предмету «Захист Вітчизни»

2018-09-26

Стройова підготовка - один з найважливіших роз­ділів навчання і виховання допризовника. Вона дисцип­лінує майбутнього воїна, загартовує його фізично, виробляє гарну поставу, формує спритність, моторність, витривалість, уміння правильно і швидко виконувати команди командирів. Навички, набуті на заняттях із стройової підготовки, вдосконалюються на заняттях з вог­невої, фізичної підготовки й у повсякденному житті.

26 вересня 2018 на базі нашої школи відбувся майстер - клас зі стройової підготовки.

Викладач предмету «Захист Вітчизни» Жоян Василь Юхимович продемонстрував елементи стройової підготовки юнаків, де учні продемонстрували високий професіоналізм та знання інновацій в даній тематиці.

З вітальним словом до викладачів звернулась директор школи Світлана Лаговська, яка побажала здоров᾽я та творчого натхнення.

У свою чергу, Олена Стернад методист НМЦ РУОМС, провела робочу нараду, на якій зазначила, що метою кожного стройового заняття є виховання в особового складу навичок виконання стройових прийомів і набуття стройових навичок, які солдату потрібні повсякденно — на занятті, у поході, при несенні служби у добовому наряді, у варті, на тактичних навчаннях і в бою.