Барвистий калейдоскоп свята

2018-09-03

Найбільше свято для школи – Першовересень. І хоч цього року до школи №206 імені Леся Курбаса він прийшов 3 вересня, проте свято від цього не втратило ані вагомості, ані барвистості.

Маленькими сонечками сяяли личка школярів, ще заклопотаними виглядали батьки, але сама школа, вчителі вже випромінювали тепло, любов і готовність до роботи.

Цьогорічне свято дійсно було креативним, адже це свято Нової української школи. Крім короткого щирого вітання директора школи Світлани Валеріївни Лаговської – жодних інших промов. Уся ініціатива належала учням – ведучим, керманичам. Найповажнішими і найошатнішими, ніби барвисті квіти, виглядали першокласники. Веселими і безтурботними хотіли виглядати випускники, однак в очах у кожного таївся смуток – це ж останній шкільний вересень!

Участь у всіх дійствах на шкільному подвір’ї брали учні, батьки та вчителі. Міцне партнерство і спільна мета об’єднали усіх.

Ось по доріжках поповзла сороконіжка. Так називалося спільне змагання команд учнів, батьків, учителів. Вони імітували рух веселих сороконіжок. Найпрудкішою виявилася учительська сороконіжка, за нею дісталася фінішу учнівська, а батьківська вервечка прибула останньою.

Наступною зупинкою у святковій мандрівці був музичний батл: за своїми керманичами учасники кожної команди повторювали сучасні танцювальні рухи. Виконання було просто чудове, і перемогли усі три команди.

Далі творчу наснагу присутніх перевіряли за поетичними здібностями, де треба було завершити римоване закінчення кожного другого рядка у поезії про Україну.

На завершення свята пролунала пісня про Україну. Заспівувала її Оля Савченко, золотий голос школи, а підспівували приспіви усі присутні. Під мелодію пісні учениці 11 класу і малеча з перших класів танцювали спільний танок, і було це дуже символічно: випускниці ніби передавали найкращі спогади про дитинство і шкільні роки найменшим. І шкільний дзвоник теж був незвичайний – він пролунав тонким золотим звучанням у руках першокласників. Кожен з них ніби вплів голос свого дзвіночка у великий, який кликав у клас.

Нинішнє свято у 206 школі – це доказ того, що у Новій українській школі дійсно все для дітей, все на засадах демократії і партнерства.

Отже, в дорогу до знань! Дзвоник кличе!