• Ви знаходитесь тут:

Останній дзвоник у школі № 206 імені Леся Курбаса

2018-05-30

Його, цього свята останнього дзвоника, у 206 школі імені Леся Курбаса звичайно чекали усі: діти, їх батьки, учителі. Адже цього року з’явилась можливість провести його, обминаючи пафосність, традиційну урочистість. Проте як зробити таку традиційну подій креативною, сучасною, щоб справді усе було по-новому?

Ініціативу віддали дітям. І вони шукали. Завдяки їх пошуку свято відбулося. У вирі яскравих вишиванок, святкових суконь, квітів, посмішок з перших хвилин свята привітала усіх-усіх присутніх директор школи Світлана Валеріївна Лаговська. Тепло подякувала за працю, успіхи, за творчі справи у цьому році і нагородила переможців конкурсу «Клас року – 2018». На цьому традиційні заходи вичерпалися. А далі кожен з трьох 9-х класів підготував романтичний подарунок – шкільний вальс. Пари дев’ятикласників кружляли майданчиком, а усі менші, затамувавши подих, дивилися і, мабуть, трішки заздрили. Це було надзвичайно чудово.

Останнім акордом свята став флешмоб «У єдиному русі – велика єдина родина». Звісно, що найкраще єднає спільна пісня, танок. Таку спільну справу запропонували учні 8-х класів, а одна з них, Наталка Кравчук, зі своєю командою керувала цим дійством. Усі присутні, діти, дорослі виконали спільну пісню, танок. За своїм керівником вони повторювали спільні рухи і слова. Вийшло здорово! Батьки не тільки могли побачити своїх малюків, але й самі стали учасниками флешмобу. І ця спільна творчість сподобалася усім. Мабуть, нова форма свята запам’ятається надовго.

Шукаємо нове – знаходимо!