З любов’ю до землі та життя

2018-04-27

Тижню природничих наук, який проводився у школі І-ІІІ ступенів №206 імені Леся Курбаса з 20 квітня 2018 року, сприяло все: чудова квітнева погода, майстерність учителів, які готували заходи, бажання і зацікавленість учнів, що скучили за оновленою весняною природою.

До свята було оформлено чудовий стенд – «Земля очима землян», а також визначено усі заходи тижня.

Першими представили хімічний аукціон учні 9-Б класу та учитель хімії Макаренко Л.П. Опрацювавши тему «Вуглеводи», «Спирти», вони розігрували лоти, за якими характеризували ці речовини, їх властивості, будову, добування, використання. Також надавались і цікаві історичні довідки. Діти, які виявили найбільш ґрунтовні знання з окремих тем, стали володарями лотів та одержали найвищі бали.

Наступного дня учні 7-А класу провели чудове свято: підсумковий урок з теми «Птахи – символи України». Задушевна мелодія пісні «Прилетіла ластівка» зачарувала усіх і налаштувала на цікаву роботу. Чого тільки не було на святі: і голоси птахів рідного краю пізнавали, і вікторину про пташок провели, і народні прислів’я про пташок пригадали, і «Чомучку» про життя пташок розгадали, і особливості будови органів охарактеризували. А ще були скоромовки, дешифрування тексту, історія про гусей, які врятували Рим. І уболівальники не залишались осторонь – вони розгадували загадки. Домашнім завданням дітям було запропоновано написати сучасну поезію – сенкан. І з цим діти впоралися відмінно. У такій напруженій і цікавій формі роботи відчувалася рука майстра – вчителя біології Щербак Г.О.

На завершення тижня було проведено велике географічне свято «Географія і мода». Цього дня авіарейси злетіли до п’яти найбільш міст світу: Нью-Йорка, Парижа, Лондона, Берліна, Рима. 5 екіпажів та туристи з двох десятих класів побували у різних країнах і ознайомили присутніх із новинками моди, яка прийшла до нас через віки, традиції і сьогодні представлена сучасними трендами, будинками мод.

Скільки фантазії було у кожної з команд, як яскраво представили вони свої країни! Королева Єлизавета і знаний всіма Холмс, найвідоміші брендові фірми Франції, кутюр’є, сучасні тенденції моди, сучасна реклама – усе було дуже експресивне, яскраве. Поєдналися тут і мода, і сучасна українська поезії, і традиції. Це свято дало можливість розкрити обдарування і таланти і малечі, і старшокласникам. У підсумку воно трансформувалося в ширшу форму – «Географія, мистецтво, мода», пройшло яскраво, творчо, чим була задоволена і натхненник свята – учитель географії Кисельова Н.Б.

Тиждень природничих наук сприяв розвитку інтелекту, інтересу до предметів, поглибленню знань кожного з учасників, а також навчав любити рідний край, його багатства, природу, берегти життя на землі, бути патріотами.

Попередня Вересень 2020 Наступна