Загартування духу

2018-05-14

11 травня 2018 року команда старшокласників у складі учнів 10-Б класу: Земерс Сергій, Ткач Єгор, Калмиков Андрій, Онищук Микита, Омеляшко Іван, Парамошин Георгій, Трубіцина Ольга, Федотова Тетяна разом з керівником Мунтяном В.М. прибули на Жуків острів, де розпочиналася військово – патріотична гра «Сокіл» («Джура»).

Першою спільною справою було змагання «Впоряд», де треба було представити стрій та пісню команди.

Дуже захопила усіх наступна гра «Відун» з елементами квесту що включало в себе спортивне орієнтування та вікторину з історії України.

У третій частині дня усіх учасників очікувала справді неординарна «родзинка» - вечірня ватра. На змагання до соколят завітав начальник управління освіти Святошинського району Дубовецький Ю.О. Вогнище вибухало золотими іскрами, а веселе школярське товариство ще і ще розбурхувало його сміхом, піснями.

Наступного ранку продовжились звитяжні змагання. Зараховувалося учасникам і облаштування табору.

Також проходили практичні заняття з надання першої домедичної допомоги. Цей етап так і називався «Рятівник».

Потім треба було здолати смугу перешкод. А у змаганні з перетягування линви наша команда була нездоланною. Змагалися соколята і у стрільби на влучність з пневматичної гвинтівки.

Час збігав швидко. І ось уже підсумкова лінійка на якій названо найкращих – тих, що уже сьогодні готують себе до захисту рідної землі. А ще кожному учаснику змагань було вручено новий рюкзак.

Зміцнілі, загартовані духом, навчені багато чого нового, повернулися діти до своїх шкіл.

Попередня Вересень 2020 Наступна