Травень – час пам’яті

2018-05-11

Завжди квітучий, молодий – і завжди з присмаком болю і гіркоти травень Пам’яті.

11 травня у школі № 206 імені Леся Курбаса завершився загальношкільним флешмобом «Пам’ятаємо - перемагаємо».

Учні 6-х класів підготували свою композицію так, що не розчулити до сліз вона не могла.

6 – А клас створив інсценізацію пісні А. Мірзояна «Я пам’ятаю» - і пісня, і вальс прощання були, як спогад про війну.

6 – Б і 6 – В класи ніби відродили музику часів Великої Вітчизняної: дівчатка танцювали під відому «Смуглянку», яка звучала різними мовами. Оля Щербак, відома шкільна солістка, виконала пісню «Материнська любов», а хлопці, як і належить майбутнім воїнам, творили флешмоб на мелодію пісні «Солдат України». Кожен з класів виявив творчий підхід до сторінок нашої історії.

Ніби сурма пам’яті, зазвучав виступ учнів 9 – х класів. Композиція, що ніби зіткана із слів та мелодій які йдуть з самого серця, повертала для нас історію: хвилини розлуки, тривоги матерів, обличчя усіх, хто не повернувся з тієї війни, але прокладав своєю мужністю шлях до перемоги. Спогади війни 1941 року переплелися із болем нинішньої війни. У війни правди немає – вона тільки у мирі і радості. Схвильовані слова, напружена тиша хвилини мовчання… І як напуття юним берегти пам'ять про сивочолих ветеранів рядки:

Вклонитись їм хоча б не запізнитись,

Вклонитись до землі… Живим… Поки є час.

Директор школи Лаговська Світлана Валеріївна подякувала учням 9-х класів за щирість, єдність, за світлу пам'ять визволителям Європи і нинішнім захисникам України.