• Ви знаходитесь тут:

На марші предметного Тижня – наймолодші!

2018-04-13

Час летить як на крилах. Не встигли й озирнутися, а вже добігає кінця Тиждень початкових класів у школі №206 імені Леся Курбаса.

Але ж чимало й справ зроблено. Пройшов конкурс юних читців «Різнобарвна моя Україна», і переможцями стали: Комиляй Тимофій та Руденко Ілона з 1-В класу, сестрички Дяченко Анна та Валерія з 2-А класу, Сороколат Поліна (3-Б клас), Гримайло Софійка (3-Г клас), та Рябоконь Валентина (4-А клас).

«Веселі старти» також додали малечі весняного запалу – адже завжди перемагають найспритніші. У цьому спортивному конкурсі на кожній паралелі переможцями стали учні серед 1-х класів: 1-Б (І місце), 1-В (ІІ місце), 1-Г, 1-А (ІІІ місце); 2-х класів: 2-А (І місце), 2-Б (ІІ місце), 2-В (ІІІ місце); 3-х класів: 3-Г (І місце), 3-В (ІІ місце), 3-Б, 3-А (ІІІ місце); 4-х класів: 4-А (І місце), 4-Б (ІІ місце), 4-В (ІІІ місце).

А далі весела веремія брейн-рингів, вікторин, ґерців закрутилася барвистим дивограєм. Тут і брейн-ринг «Що я знаю про тебе, моя Україно?», де І місце вибороли учні 2-А класу, за ними були 2-Б та 2-В класи. Мандрівний ґерць «Подорож країнами Європи» провели учні 4-х класів. Заочно діти побували у багатьох європейських країнах, дізналися багато цікавого про традиції, здобутки, історію народів Європи. Найкращими мандрівниками виявилися учні 4-А і 4-Б класів, 4-В клас посів ІІ місце.

Ігри-вікторини пройшли у 1-х та 3-х класах: «Відкрий для себе рідну Україну» та «Україна – це моя земля». Скільки нового розказали про свій краї діти! Як гарно співали! Саме тому і перемагали серед 1-х класів: 1-В (І місце), 1-Б, 1-Г (ІІ місце), 1-А (ІІІ місце); серед 3-х класів: 3-А (І місце), 3-В (ІІ місце), 3-Б, 3-Г (ІІІ місце).

А 13 квітня сталася найбільша подія Тижня початкових класів: на пероні актової зали зустрілися поїзди звідусіль – з країн Європи, з усіх напрямків нашої неозорої України. Адже цього дня завершилися подорожі учнів початкової школи по Україні та європейських державах.

Нинішнє свято – це підбиття підсумків усієї роботи: нагородження переможців олімпіад, турнірів, брейн-рингів. Це і виступи найкращих талантів. Саме тому такі ошатні, по-святковому радісні діти. Вони оспівують свою рідну землю. Навіть першоклашки заквітчили Батьківщину, ніби візерунком вишиванки, барвистим танком.

Є чому порадіти, є чим пишатися початковій школі! Директор навчального закладу Світлана Валеріївна Лаговська привітала наймолодших школярів із весною, з новими здобутками та перемогами.

Квітни, буяй, юний сад рідної школи!

Попередня Вересень 2020 Наступна