• Ви знаходитесь тут:

Поборники справедливості і законності

2017-12-08

Тиждень права завершився. 8 грудня 2017 року у школі І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса відбувся правовий брейн-ринг «Права і обов’язки громадян України. Діти та їхні права», у якому взяли участь учні 9-х – 10-х класів. Кожна з команд обрала собі назву: «Праволюби», «Освітяни», «Ліга справедливих».

Усі конкурси – і серйозні, і жартівливі – виявляли глибокі знання учнів з правознавства. Ну, які б, здавалося, питання про порушення прав людини у казках? Але зачекайте: Дюймовочка була викрадена, шахрайством займалися Аліса та кіт Базиліо, Змій Горинич не дотримався правил пожежної безпеки, не мав посвідчення пілота для здійснення польотів. І таких прикладів безліч. Із знанням справи говорили учні про Конвенцію ООН про права дитини.

Невід’ємні права на життя, на любов та піклування має кожна дитина, а також право на власну думку та інформацію. Діти не повинні ставати жертвами насилля. І про все це йшлося у конкурсах, бліц-турнірі, а учасники брейн-рингу цілком володіли матеріалом.

Напружена боротьба найголовніших у школі знавців права завершилася з такими результатами:

І місце – 9-Б клас

ІІ місце – 10 - А клас

ІІІ місце – 9 – А клас

ІV місце – 9 – В клас

Звичайно ж, позитивом у такому заході є те, що діти краще засвоюють норми поведінки, законності, моралі, щоб у подальшому житті дотримуватися їх, і суспільство від цього буде мати більшу захищеність. До цього прагнула і вчитель правознавства Доценко О.Ю.

Попередня Вересень 2021 Наступна