Останнє коло презентацій

2017-11-15

15 листопада 2017 року у школі № 206 імені Леся Курбаса останнє коло презентацій «Молодь нації – за євроінтеграцію»: до творчого марафону долучилися учні початкових класів.

Батьківщину олімпійського вогню, колиску європейської цивілізації представили учні 4-А класу. Неповторна, древня і вічно юна Греція постала у національних костюмах всього класу і привіталася з усіма грецькою мовою. Символіка Греції, колоритні пейзажі швидко змінилися сваркою олімпійських богів, і перемогу виборола прекрасна Афіна.
Як багато відомих світових імен: філософи, вчені, митці. На сцені – герої байки Езопа «Ворона і лисиця». Прекрасні актори розкрили мудрість байки і подарували насолоду усім.
Національний грецький танок сиртакі виконали усі учні класу, а на завершення бездоганно підготовленої презентації усі учні 4-А виконали пісню, якою ствердили, що Європа – це наш дім, де живемо я і ти.
На зміну Греції прийшла запальна, гаряча Іспанія, і нас запросили до Мадрида. До речі, це місто посідає ІV місце по відвідуванню туристами в Європі.
Тореадори з Васюківки та учні 4-Б класу розповіли про кориду, про безстрашних тореро.
Естафету мужніх і благородних рицарів перейняв національний герой Іспанії Дон Кіхот, який присвятив своє життя захисту честі своєї обраниці Дульсінеї, а також усіх знедолених.
А яка ж Іспанія без футбольних чемпіонів – Барселона, Севілія – і вже лунають відомі усім «Оле, Оле!» Порадувала присутніх і екскурсія до Музею воскових фігур, розповіді про відомих світових іспанців.
Вишуканий іспанський фламенко танцювали усі дівчатка класу в барвистому національному одязі, а усі інші учні класу підспівували їм іспанською.

Третім на подіум зійшли учні 4 – В класу, щоб явити усім свою презентацію Європейської країни Німеччини. Справжнє змагання на краще знання історії, культури, здобутків розпочали хлопці та дівчатка. А закінчили двобій дитячою піснею про крокодильчика та веселим танком. Директор школи Лаговська С.В., підбиваючи підсумки презентації 4 класів, особливо відзначила костюми учнів 4-А, 4-Б класів. Вона висловила вдячність усім, хто допоміг побувати у трьох країнах Європи дізнатися нове і цікаве про них. Підкреслила, що виступи учнів 4-х класів продемонстрували злагодженість, згуртованість класних колективів, готовність учнів до навчання у Середній школі. А творчі презентації триватимуть ще два дні.

Попередня Вересень 2021 Наступна