• Ви знаходитесь тут:

Нові кроки до європейської співдружності

2017-11-14

14 листопада нинішнього року презентацію «Молодь нації – за євроінтеграцію» розпочали учні 6-х класів.

Оплесками зустріли учнів 6-А класу, які представили країну на Адріатиці – Хорватію. Футболісти-переможці спортивного турніру вирушили до Хорватії, де їх зустрів гід. Місто Загреб, співаки і танцюристи – веселий край, щедрий люд.

Туристам з України сподобалося знайомство з Хорватією.

Національний день Бельгії відзначали на головній площі Брюсселя бельгійці разом з учнями 6-Б класу: дівчатка виконують хореографічну композицію, присвячену святу Незалежності.

І сучасний, і народний бельгійський танок виконали усі учні класу. А який непростий: партнерки змінювали партнерів, море рухів – усе було дуже видовищно.

На закінчення виступу усіх почастували справжніми бельгійськими вафлями.

…З-поміж туманних озер постає древня країна кельтів – Ірландія. Як артистично, ну просто по-акторськи представили Ірландію учні 6-В класу! Національне зелено-помаранчеве вбрання, народні мотиви, навіть вершник без голови – колоритні картини північної європейської країни демонстрували… Хто б ви думали? Ну, звичайно ж, лепрекони – герої народного епосу, казок, маленькі створіння ірландської демонології.

Виступ «ірландців» був дружним, чітким, якимсь особливо піднесеним і усіх переконав, що народ Ірландії справді любить свою країну.

Ось уже 18 країн представили учні школи № 206 імені Леся Курбаса. Як багато дізналися діти про життя європейських країн. Адже щоб стати нам, українцям, членами Євросоюзу, треба знати і поважати усіх членів співдружності.

А крім того, як відзначила директор школи Світлана Валеріївна Лаговська, у спільній справі кожен класний колектив ще більше єднається, знаходить нові і нові таланти, зростає духовно, інтелектуально і творчо.

Презентації продовжуються, а ми чекаємо нових перемог!

Попередня Вересень 2021 Наступна