Знову до презентацій

2017-11-13

Сьогодні, 13 листопада, учні 5-х класів продовжують показ презентацій «Молодь нації – за євроінтеграцію».

Першими на сцену виходять п’ятиклашки з «А» класу – вони знайомлять усіх з Королівством Люксембург, маленькою країною у серці Європи, яка є однією з найбагатших. Німецькою мовою виконується гімн держави. А ось перед нами обличчя співачки, яка стала переможцем «Євробачення» у далекому 1965 році, а її пісню виконали дівчатка 5-А класу.

Увесь клас – учасник презентації, усі – у власними руками створених національних костюмах, навіть класний керівник Пендюр О.І.

Усе яскраво, чітко, виважено: і цікаві факти з історії країни, і національна самобутність, і страви національної кухні. Молодці!

Далі перед глядачами постає загадкова Велика Британія – країна туманів та непогоди!

Але як цікаво постає «Якщо хочеш здаватися справжнім англійцем, купи парасольку, чоботи, снідай вівсянкою і говори про погоду». Саме таким прислів’ям англійською мовою розпочали свій виступ учні 5-Б класу.

Проте креативність їх презентації цим не вичерпалася, бо разом з учнями ми потрапили не на свято, не до Вестмінстерського абатства, а до англійського суду – найдавнішого і найсправедливішого у світі.

У суді нас чекали і Гаррі Поттер, і Аліса, і Шерлок Холмс із доктором Ватсоном та своєю покоївкою, і неповторна Мері Попінс, і загадковий Еркюль Пуаро, і таємничий Джеймс Бонд. А ще – члени королівської родини, шотландські стрільці. І кожен з них так тонко представив суду інформацію про Велику Британію, її історію, культуру, мистецтво. Нас познайомили з чудовим віршем Роберта Бернса, шотландського поета.

А от виграли суд двоє лондонських обідранців, які усіх помирили і визнали, що і Гаррі, і Аліса – чудові, їх люблять діти усього світу.

Нехай перемагає дружба!

Як докази, були представлені національні танці, пісні та страви – пудинг. Суд погодився з таким рішенням. Тим більше, що серед англійських танцівників була і класний керівник Коба Ж.В. Усім присутнім було дуже цікаво.

А третіми виступили учні 5-В класу, які презентували Румунію. Барвисті костюми, щира гостинність і цікава інформація про країну: виявляється, що гроші румунські майже не можна знищити – ні спалити, ні порвати, а ще пір’яна ручка була винайдена саме у Румунії та багато іншого.

Перед глядачами постали герої румунського фольклору Фет Фрумос та його обраниця, а також всесвітньовідомий Дракула.

Пісню про Румунію діти заспівали румунською мовою, танцювали танок. Національну страву країни презентувала класний керівник Дзюбенко Г.В.

Журі було дуже важко обирати найкращих серед найкращих. Проте 5-А клас за презентацію одержав 12 балів, 5-Б – 12 балів, а 5-В – 11 балів.

Директор школи особливо подякувала батькам, які допомогли дітям у підготовці та класним керівникам, які зуміли за два місяці створити дружні колективи.

До нових творчих зустрічей!

Попередня Вересень 2020 Наступна